Skocz do zawartości
IGNOROWANY

XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją droga mogę napisać na forum A5 o tym zlocie, może ktoś się zdecyduje. Mam tez status sympatyka na 80-tce to mogę rzucić I tam temat. Jest też forum A6. Duzo osób z A4 wychodzi też do mnie na stronkę, mogę tam podrzucic posta, może coś, to da. Można to rozreklamowac I a noz,trafia się nowe twarze ;-)

Naciapane z sedesu ...

tylko nie A6 klub:facepalm:

Zle dziady?

Naciapane z sedesu ...

:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma miałbyć z tego co pamietam.. ale juz go na liscie nie ma

Armistead był na wczesniejszej liście jeszcze na innym wątku, musze mu przypomnieć chyba:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma miałbyć z tego co pamietam.. ale juz go na liscie nie ma

Armistead był na wczesniejszej liście jeszcze na innym wątku, musze mu przypomnieć chyba:decayed:

Puma zrezygnował.

---------- Post dopisany at 19:15 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

OK, kolega od tych fotek, co je wrzuciłem jest w tym okresie aktywny u nas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: no to pomoże w ujęciach:decayed: lepiej niech lista sie uzupełnia i kase wpłaca, bo głupio bedzie jak bedzie 10 aut:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:naughty: no to pomoże w ujęciach:decayed: lepiej niech lista sie uzupełnia i kase wpłaca, bo głupio bedzie jak bedzie 10 aut:facepalm:

Dlatego pomysł OGra nie jest głupi z chłopakami z A5, czy porobionych 80tek... :whistling: u nas przecież jedrek też a5tką podleci, Cuber mnie nakręcił na 120 osób, ale chyba poprzednia wersja 80 była rozsądniejsza, chociaż z drugiej strony na to patrząc - jeszce jest trochę czasu, a sporo osób ma dać ostatecznie znać co i jak :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 120 osób, jak bedzie połowa tego to bedzie bardzo dobrze, to jakieś 30 aut:wink: przy załozeniu że po 2 osoby w aucie bedą:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Piotrek, bez jaj, już jest 25 aut... :whistling: a od nas jeszcze na pewno kilka dojdzie. Z kumplem jestem ustawiony na piątek, co by mu powiedzieć co i jak i ugadać wszystko, kuźwa ile to latania i ganiania jest... :wink: ogarnąłbyś parę projektów co do wlepy i byśmy może jakąś ankietę trzasnęli? Bo będe też rozmawiał z sick-stickers, oni nam fundują wlepę, a czekają na projekt :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaram się :naughty:

Jeszcze jak dochodzą do Ciebie nowe info co i jak to dopiero, a? :naughty:

---------- Post dopisany at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:01 ----------

BTW, dziewczyny - potrzebowałbym info, jakiego fi ewentualnie końcówki z kwasiaka porobić jako gifty... :whistling::naughty: bądź jakiś inny pomysł, co mogłaby nam "podarować" :decayed: fabryka tłumików. SugJestie słucham? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem kaju, że fabryka tłumików będzie robiła przedstawienie z rurami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem kaju, że fabryka tłumików będzie robiła przedstawienie z rurami :naughty:

Tak, prawda, Ty będziesz na jednej tańczył :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem kaju, że fabryka tłumików będzie robiła przedstawienie z rurami :naughty:

Tak, prawda, Ty będziesz na jednej tańczył :polew:

a jak :kox: chłopakom szczeny i szpachle poodpadają jak im pokażę tego co mnie mistrzu nauczyłeś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaram się :naughty:

Jeszcze jak dochodzą do Ciebie nowe info co i jak to dopiero, a? :naughty:

jeszcze nie wiem czy sam przyjadę czy z kimś.. także w razie czego mam nadzieję, że jedno miejsce się gdzieś znajdzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem kaju, że fabryka tłumików będzie robiła przedstawienie z rurami :naughty:

Tak, prawda, Ty będziesz na jednej tańczył :polew:

a jak :kox: chłopakom szczeny i szpachle poodpadają jak im pokażę tego co mnie mistrzu nauczyłeś :kox:

ale mistrzyni nie pobijesz :polew:

Stalowa rura dance - video w cda.pl

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

jaram się :naughty:

Jeszcze jak dochodzą do Ciebie nowe info co i jak to dopiero, a? :naughty:

jeszcze nie wiem czy sam przyjadę czy z kimś.. także w razie czego mam nadzieję, że jedno miejsce się gdzieś znajdzie :decayed:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dorównam jej, musiałbym pół wioski wpierolić chociaż, żeby mieć taką figurkę.

może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie dorównam jej, musiałbym pół wioski wpierolić chociaż, żeby mieć taką figurkę.

może kiedyś...

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede i ja :decayed:

ysz ten bandyta pederasta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...