Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b4] lampy soczewki – jaki kupic zestaw hid d2s 4300k


teeree

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam prośbe do Klubowiczów co przerabiali temat,

Potrzebuje kupić;

Zestaw hid d2s , barwa 4300k

(zarniki,przetwornice,kable,adaptery)

1. Zna ktoś pewnych/sprawdzonych Allegrowiczow?

2. Jak to jest z gwarancja np. 12miesiecy, i to pewne ze przetwornica się nie spali, a jak się spali to wymiana na nową?

3. I jak to jest w tymi zakluceniami radia?

Niechcial bym wtopic, kupujac zestaw który spali się po tygodniu, a radio nie będzie poprawnie dzialac.

Właśnie jestem na etapie poprawiania bixenonow, i potrzebuje kupic taki zestaw, ale na allegro jest tego duzo, ceny rozne,

Znalazlem takie coś;

Może ktoś z Was już kupil którys z poniższych zestawów i zna ich zywotność,

Może coś polecacie?

ZESTAW HID Xenony D2S D2R D2C xenon + ADAPTERY (3152566022) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

XENONY ZESTAW HID D2S (GWARANCJA, FV) (3187400853) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ZESTAW HID XENON KSENON 4300K D2S GWARANCJA 12M Ww (3188873507) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zestaw Xenon D2S 4300K Hid Kits Komplet / Basic (3120754215) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

HID ZESTAW XENON SLIM CYFROWY H1/H7/H13/D2S/D2R (3177748419) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ZESTAW XENON D2S D2R + ADAPTERY ksenony HID WAWA ! (3120476326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

HID ZESTAW H1 H7 H11 SLIM D2S KSENON XENONY+LEDW5W (3188948948) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dzieki za odpowiedzi, ukierunkowujace mnie na zakup konkretnego zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie bym Ci cos polecił takiego Zestaw MAX Xenon HID D2S xenony do aut z CANBUS (3141052471) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Miałem taki zestaw jak podałes w 1 linku to chodził kilka miesiecy i szlag trafił przetwornice. Pozniej Kupiłem Zestaw slim taki jak w 2 linku zywotnosc sporo dłuzsza ale zakłocenia na radiu cb wystepowały. Obecnie mam ori przetwornice Króre najlepiej sie sprawuja :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć jakość to jakieś lepsze żarniki d2s(najlepiej philips) + do tego przetwotnice np. Koito d2s, brak zakłóceń i innych problemów, bardzodobre i wytrzymałe na podróbki żarników. Zapytaj kolegi z forum Gwerty. Ma dobre ceny i potrafi doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...