Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czarna zdzirka


przemix 3000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:hi: Jak widać na zdjęciach,trochę sie w babci z 95r.zmeiniło:wink:szału może nie ma.. ale zawsze coś:grin:.

Wymieniłem praktycznie wszystko:wink:.

Swap z 1.6 na 1.8 t. 180km.sekwencja ''stag'', gwint ''ta technix'', felgi 18'' s-line +nowe gumy225/40,wymienione kompletne zawieszenie ''hart'',

nowe tarcze hamulcowe wentylowane komplet,heble w sumie polift,skrzynia biegów pasat b5 lift,nowy autoalarm,przyciemnione szyby 20%,

Skóra,soczewki przód,ledy tył. No i CAŁA MALOWANA:polew:.I jeszcze kilka pierdół:decayed:

DSC02417.jpg

DSC02418.jpg

Czarna_Zdzirka_XD.jpg

DSC_0055.jpg

DSC_0039.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0213.jpg

DSC_0246_1_hires.jpgDSC02910.jpg

Tutaj fotka wenętrza:wink:

Wnętrze planuje troche zmienić ale i tak szału nie ma:thumbdown:Kolejne autko lepiej podrasuje:banan:

zdjecia słabe bo robione telefonem stacjonarnym:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych miniaturkach stwierdzam, że zamieniłeś to auto z ropuchy na księżniczke (zdzire) jak zwał tak zwał.. :grin:

konkretnie, daj wieksze foto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz dam większe fotki:naughty:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Niedługo będą lepsze zdjęcia i trochę ze zmienioną audiolą.

A propo,doradzcie na jaki kolor zmienić felgi,tak by pasowały do całości?muszę

pomalować bo sniedzieją,a polerować co trochę,to się nie kalkuluje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felg nie maluj, dopoleruj na lustro i nakładaj na nie wosk aby nie miały bezpośredniej styczności z wodą i brudem, co najwyżej wnętrze felg.. może złoto :naughty:

generalnie super robota, całkiem inne auto, lampy tył takie mi się śnią po nocach :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę sprzedać:wink:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

wnętrza to ja nic nie widzę :facepalm:

Bo to żart;-) kiedys dodam jeszcze zdj.wnetrza:naughty:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

felg nie maluj, dopoleruj na lustro i nakładaj na nie wosk aby nie miały bezpośredniej styczności z wodą i brudem, co najwyżej wnętrze felg.. może złoto :naughty:

generalnie super robota, całkiem inne auto, lampy tył takie mi się śnią po nocach :slina:

Tak też myślałem,żeby tylko wnęki przemalowac:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sentymenty mną targały :decayed:poważnie,to gril już u lakiernika:grin: i alufelgen też:kox:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

siatka też piękna sprawa:banan:tylko kasy nie ma na takie bajery:wink:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Jeden z pomysłów w jaki sposób polakierowac felgi..wizualnie wygląda na 19'' Pasują takie szprychy do audioli?

DSC_0261.jpg

DSC_0262.jpg

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

eee lipa chyba..idę dalej myśleć:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze jak widać:facepalm::wink: Planuje audiole sprzedać ale jak nic z tego nie wyniknie,to wymienię skóry i kiere:decayed: jeszcze granie by się zdało lepsze,póki co nagłosnienie wspomagane jest bazarowym mp3 playerem za 100zł:grin:

DSC_0230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zjadę gdzieś 3 maja do polski,to jeśli będziesz jeszcze zainteresowany,to możemy sie dogadać na PW

Cena niska:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...