Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jedynie słuszny olej. Sam na nim śmigam i auto ciszej i lepiej chodzi moim zdaniem :decayed:

Same spece... wyczuwaja różnice w olejach ... hahaha:D:thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Opublikowano
Jedynie słuszny olej. Sam na nim śmigam i auto ciszej i lepiej chodzi moim zdaniem :decayed:

Same spece... wyczuwaja różnice w olejach ... hahaha:D:thumbup:

Wysłane z telewizora Note2

Powiedziałem tylko że zważyłem różnicę w głośności samochodu. Odnośnie temp też ale o tym już nie pisałem. Nim kupiłem olej to masa się naczytałem o nim. Wcześniej miałem castrola a wiadomo co się dzieje po nim w silniku :doh:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Żeby niebylo ze nic sie niedzieje wpadła kiera trójramienna pikowana od Majkela niedawno tez wpadł ori podłokietnik :decayed:

5tmb.jpgdi17.jpg

Opublikowano

A co z fisem? :polew:

Opublikowano
Żeby niebylo ze nic sie niedzieje wpadła kiera trójramienna pikowana od Majkela niedawno tez wpadł ori podłokietnik :decayed:

https://imagizer.imageshack.us/v2/600x450q90/585/5tmb.jpghttps://imagizer.imageshack.us/v2/550x413q90/809/di17.jpg

no i wnętrze nieco ożyło :wink:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

A co z fisem? :polew:

Egon fis-a nie musi zmieniać... to ja dojazdy ostatnio zbieram za swój czerwony komputerek :decayed:

Opublikowano

egon dobra decyzja z tą kierą

Opublikowano
  • Autor
Żeby niebylo ze nic sie niedzieje wpadła kiera trójramienna pikowana od Majkela niedawno tez wpadł ori podłokietnik :decayed:

https://imagizer.imageshack.us/v2/600x450q90/585/5tmb.jpghttps://imagizer.imageshack.us/v2/550x413q90/809/di17.jpg

no i wnętrze nieco ożyło :wink:

---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:07 ----------

A co z fisem? :polew:

Egon fis-a nie musi zmieniać... to ja dojazdy ostatnio zbieram za swój czerwony komputerek :decayed:

ja tam nie muszę zmieniać ja mam kolorowy pełny fis

:decayed:

Opublikowano

A no faktycznie, wiedziałem, że coś podupcyłem po % ...:decayed: z tą kierą o niebo lepiej :wink:

Opublikowano

Fajna kiera zmiana na plus. :thumbup:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Cos sie znow razem z wiosna zaczeło z autem dziać wpadł gwint troche przesadziłem z przodem musze go troche dzwignac do gora :decayed:1d4956f8fd0b30e2.jpg14801e3a6dcf9658.jpg

Opublikowano

Zdecydowanie lepiej na tym gwincie, przepaść bym rzekł :kox: jakiś dystans będziesz dawał ?

Opublikowano

fajnie siadł:naughty:

Opublikowano
Cos sie znow razem z wiosna zaczeło z autem dziać wpadł gwint troche przesadziłem z przodem musze go troche dzwignac do gora :decayed:http://images62.fotosik.pl/766/1d4956f8fd0b30e2.jpghttp://images62.fotosik.pl/766/14801e3a6dcf9658.jpg

:thumbup1:

Dystansik bym tak tylko jeszcze widział :wink:

Opublikowano

Egon wybacz ale te twoje kola mi nie leza w twoim aucie. Podkreslam mi! Okleil bym tez ta listwe na tylnym zdesiu pod klapa na czarna. Troche by sie taki jednolity zrobil. Reszta in plus no i gwint robi swoje na look in plus :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakies lepsze fotki na wyregulowanym gwincie :decayed:

3767d595a676bc80.jpg6b319dbb2bd44bf8.jpg41ad31cfa788dee8.jpg2c4c38ae506d4e07.jpgdad40957e8c9901e.jpg0b4ff5c0b07bc38e.jpgd727cd6ab1583924.jpgf9ac2b708d711390.jpga4b32849256ccc07.jpg2dde12a915dbbd2e.jpg

Opublikowano

Jest moc:kox: Będzie s-line zew? Wisi teraz kilka zdesiow przód za około 800zl na allegro:whistling:

Opublikowano

no nareszcie...leży ta "gnida" jak trzeba...:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jest moc:kox: Będzie s-line zew? Wisi teraz kilka zdesiow przód za około 800zl na allegro:whistling:

nie niestety sa inne priorytety i nie bedzie S-line zewnetrznego na razie jedynie to dokładki w kolor i mysle o lotce na klape z esy i o nakładkach na progi tez z eS

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

no nareszcie...leży ta "gnida" jak trzeba...:decayed:

wiosna przyszła i musiała poczuc zapach gleby :decayed:

Opublikowano

to może pora wysłać coś do kalendarza? :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.