Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Audi A4 B6 by Egon ,Gwint, Na czterech turbinach 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zajebiaszczo ten carbonik wygląda :kox:

Opublikowano

Na zdjęciach ciekawie, zobaczymy na żywo :naughty:

Opublikowano

Egon zapodaj jeszcze info gdzie kupiłeś i ile potrzeba. W b5 myślę coś takiego sobie ogarnąć ale w innym kolorze. Drugi komplet dekorów do testów już się kurzy na szafie

Opublikowano
  • Autor
Egon zapodaj jeszcze info gdzie kupiłeś i ile potrzeba. W b5 myślę coś takiego sobie ogarnąć ale w innym kolorze. Drugi komplet dekorów do testów już się kurzy na szafie

PW :wink:

Opublikowano
Egon zapodaj jeszcze info gdzie kupiłeś i ile potrzeba. W b5 myślę coś takiego sobie ogarnąć ale w innym kolorze. Drugi komplet dekorów do testów już się kurzy na szafie

PW :wink:

thnx :D

Opublikowano

Na moje oko wygląda to dziwnie, do niczego nie pasuje, ale Egon tak ma, lubi dziwne rzeczy :decayed::wink:

Opublikowano
Na moje oko wygląda to dziwnie, do niczego nie pasuje, ale Egon tak ma, lubi dziwne rzeczy :decayed::wink:

podobno do jego czerwonych stringów pasuje :wink:

Opublikowano
Na moje oko wygląda to dziwnie, do niczego nie pasuje, ale Egon tak ma, lubi dziwne rzeczy :decayed::wink:

podobno do jego czerwonych stringów pasuje :wink:

Tych ze studniówki :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Na moje oko wygląda to dziwnie, do niczego nie pasuje, ale Egon tak ma, lubi dziwne rzeczy :decayed::wink:

Lubie udziwnienia zawsze cos nowego :decayed:

---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:47 ----------

Na moje oko wygląda to dziwnie, do niczego nie pasuje, ale Egon tak ma, lubi dziwne rzeczy :decayed::wink:

podobno do jego czerwonych stringów pasuje :wink:

Tych ze studniówki :decayed:

Wole bez :naughty:

Opublikowano

...ale oni mówili o Twoich stringach:whistling:

:decayed:

Opublikowano
...ale oni mówili o Twoich stringach:whistling:

:decayed:

A on woli chodzić bez :decayed:

Opublikowano

pff...rodzynki poprzyklejane do spodni...:sick3:

:decayed::grin:

Opublikowano
  • Autor
pff...rodzynki poprzyklejane do spodni...:sick3:

:decayed::grin:

:decayed::decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

fajna furka :naughty: tez myślę nad takim w przyszłym roku :wink:

Opublikowano
  • Autor

Taka sytuacja :decayed:

ybzh.jpg

Opublikowano

dobry olej :decayed:

ile to dmucha ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Turbo seryjne AWX bo moje sie posypalo :kwasny::kwasny: ale od razu inna jazda dieslem widac ze ciagnie a Olej zalalem Vanvoline bo niechcialem tego badziewnego castrola co poprzedni wlasciciel lał :facepalm:

Opublikowano
Lz5l?

A nawet niewiem granatowa perła jest :wink:

Moja jest LZ5L. za***isty kolorek:kox: Fajne auto i dobre plany tylko bida w środku na razie:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
Lz5l?

A nawet niewiem granatowa perła jest :wink:

Moja jest LZ5L. za***isty kolorek:kox: Fajne auto i dobre plany tylko bida w środku na razie:wink:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

U mnie tez LZ5L :kox: powoli bedziemy realicowac plany :decayed:

Opublikowano

Jedynie słuszny olej. Sam na nim śmigam i auto ciszej i lepiej chodzi moim zdaniem :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.