Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy to uszczelka pod głowicą POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no tak było ani razu nawet sie nie zagotował a uszczelka wygląda ze nie pękła mam nadzieje ze to bedzie ta uszczelka a nie blok juz sam nie wiem co to może być .

Opublikowano

Ja przepłukałem tylko porządnie układ i jest ok. Na siłę nie szukam sobie roboty:wink:

konsystencji błotka nie miałem tylko z wyglądu podobny shit

ubywało troche jakis czas temu ale dolałem i było ok przez jakis czas pozniej sprawdziłem i i zobaczyłem te błoto a czym czysciłeś układ jak miałes takie błoto ???
Opublikowano

mogles pierwsze wymienic płyn i polatac troche ,okazało by sie.

Opublikowano

Ja niedawno miałem wymianę uszczelki pod głowica i w zeszłym tyg pojawił się w zbiorniczku podobny syf jak u Ciebie i nie wiem gdzie może być problem.

Opublikowano
  • Autor

witam dziś odbieram głowice z planowania i mam pytanie jak stawić dobrze wałki rozrządu i co jeszcze muszę ewentualnie ostawiać typu zapłon czy coś (głowica była planowana i wymieniane gumki na zaworach )

Opublikowano

Musisz ustawić wałki tak aby znaki pasowały do strzałek.

Tak:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Potem zostaje do ustawienia rozrząd. Zapłonu nie ustawiasz.

Opublikowano
  • Autor

a jak zluzować i naciągnąć ten napinacz ??

Opublikowano

no tutaj to ja miałem specjalny ściągacz który był dodany do nowego ;/ ale śrubka podajże 5 jakaś dłuższa i do tego kawalek blaszki z 2 cm i blaszke przewiercasz nakladasz na napinacz z śrubką i wkręcasz tam w ten otwór co jest pomiędzy wałkami przy napinaczu i go ściągasz i łańcuch się robi luźny. Ale żeby ustawić to musisz i tak wyjąć wałki i potem włożyć. No niestety troche roboty z tym jest ;/

Opublikowano

peknietej chlodniczki nie zobaczysz z zewnatrz bo ona peka wewnatrz i tam mieszaja sie płyny

skoro uszczelka byla cala a glowice po planowniu Ci oddali czyli nie jest pekniety, zobacz czy wrzerów nie ma na bloku gdzies

nowa chodniczka kosztuje ok 100 zł wiec od razu ja tez wymien skoro juz wszystko rozebrales

Opublikowano
  • Autor

dziś sie zabrałem za składanie mojego autka a sie okazało ze nie kupiłem nowych śrub

Opublikowano

Ja jak kupiłem śruby do głowicy to potem jeszcze kupiłem do nich klucz bo stare śruby miały inny łeb niż nowe i klucz nie pasował.

Kupiłem takie śruby:

ruby_do_g_owicy.jpg

Klucz do nich jest taki:

Klucz_do_g_owicy_1.jpg

Kupiłem je w 2008 roku.

Opublikowano
  • Autor

witam juz wszystko poskładane ale po tej całej operacji jest jakiś mułowaty nie wiem czym to może być spowodowane macie pomysły ???

Opublikowano

Napewno dobrze ustawiłeś rozrząd?

Opublikowano
  • Autor

witam sprawdzałem i jest ustawiony dobrze a powiedzcie czy mieliście uszkodzona chłodniczkę oleju ??

---------- Post dopisany 07-05-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 14:22 ----------

witam jeszcze problem z moim autem brak mocy na 3,4,5 biegu mół jak nie wiem vag nie pokazuje błędów i na wolnych obrotach przebiera była robiona adaptacja dzis nic nie pomogło a powiedz cie co logować w moim silniku Adr co sprawdzic

Opublikowano

Jak przed złożeniem było ok to tylko twoja wina podczas skladania

Opublikowano

Łydzio, jak demontowałeś głowicę to odkręcałeś kolektor wydechowy więc sprawdź czy przypadkiem nie urwały się gdzieś przewody od sondy lambda.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdze to dzis , no przed cala operacja bylo ok dodam jeszcze ze tak jak by sie dusil i ciezko osiagnac 100km/h mozliwe ze sonda a czemu vag nic nie pokazuje .?????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.