Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie dekorów w Audi folią 3M


Kamil8

Rekomendowane odpowiedzi

Dekor wokół drążka,jest na 'wciski' , łapiesz u dołu i ciągniesz do góry,wyjdzie bez problemu.Popiołka zaś jest przykręcona chyba na dwie śrubki,zobaczysz je po wyjęciu dekora wokół lewarka..pamiętaj żeby odłączyć wtyczkę od podświetlenia popiolki.Za popielniczką pod klimatronikiem masz taki plastik,trzeba pociągnąć mocniej do góry,dopiero wtedy możesz wyjąć popiołke.Oczywiście opis dotyczy konsoli 1din,przy 2din więcej roboty bo trzeba panel klimatronika wyjąć itp.

Edytowane przez doman96b6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, mam czarne wnetrze. Chce okleic dekory folia ALUMINIUM SZCZOTKOWANE.

Jednak oprocz tego chce poleciec takze z popielniczka i ramke lewarka. W tym miejscu nie bardzo podoba mi sie srebrny kolor w stylu sline.

Mam wiec dylemat: czy te elementy okleic folia czarny mat czy tez szczotkowany grafit/tytan lub moze czarny szczotkowany?

Co doradzacie? Ma ktos u siebie czarny mat albo czarny szczotkowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś folie taka jak te dekory o oznaczeniu "88..

Wysłane z galaxy S5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad oklejeniem dekorów w niebieskim Carbonie tylko nie wiem czy to nie będzie jakaś lipa i tu pytanie czy ktoś kiedyś widział tak oklejony środek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekor wokół drążka,jest na 'wciski' , łapiesz u dołu i ciągniesz do góry,wyjdzie bez problemu.Popiołka zaś jest przykręcona chyba na dwie śrubki,zobaczysz je po wyjęciu dekora wokół lewarka..pamiętaj żeby odłączyć wtyczkę od podświetlenia popiolki.Za popielniczką pod klimatronikiem masz taki plastik,trzeba pociągnąć mocniej do góry,dopiero wtedy możesz wyjąć popiołke.Oczywiście opis dotyczy konsoli 1din,przy 2din więcej roboty bo trzeba panel klimatronika wyjąć itp.

Nic nie trzeba wyjmować przy 2 din, wyjmuje się samą klapkę otwierając do połowy, następnie ciągnąc do siebie i odczepiając widoczny zacisk plastiku jakimś śrubokrętem. Montaż w odwrotnej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego, pytanie czy do LZ5C to się nadaje czy to jednak jakaś lipa jest?

http://images.google.de/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fi57.tinypic.com%2Fiojkuc.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F285268-b6-avf-avant-by-dozer%2F&h=599&w=799&tbnid=WdAvuSYK1qOHwM%3A&vet=1&docid=p8i4DWpcaiQevM&ei=PNhQWKPUFpjCjwP_yKaQDg&tbm=isch&iact=rc&uact=3&dur=676&page=0&start=0&ndsp=45&ved=0ahUKEwij4vy7-fLQAhUY4WMKHX-kCeIQMwgdKAIwAg&bih=920&biw=1920

http://i60.tinypic.com/105dvle.jpg

http://i57.tinypic.com/vsf2fd.jpg


Dotarła niebieska folia carbon więc na początek wpadła ramka biegów, po południu jeszcze wpadnie popiołka i zobaczymy czy jest w oklejanie dekorów,

Takie pytanie czy w B6 też trzeba boczki ściągać aby zdjąć dekor z drzwi?

194179240ea12bf6med.jpg

Edytowane przez Toskańczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyciagnac dekory nie trzeba demontowac boczkow. Podwazasz początek listwy i delikatnie ciągniesz do siebie, musisz uważać na element mocujacy na końcu listwy, jest on wsuwany

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad oklejeniem dekorów w niebieskim Carbonie tylko nie wiem czy to nie będzie jakaś lipa i tu pytanie czy ktoś kiedyś widział tak oklejony środek?

Widziałem dekory w b7 oklejone na niebiesko przy srebrnej karoserii i słabo dla mnie to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie jestem też do końca przekonany tego niebieskiego, tylko u mnie jest niebieski kolor auta więc w środku byłby ciekawy akcent, ale jak boczków nie trzeba ściągać to zaryzykuje, najwyżej na wiosnę wpadnie lepszy kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c2d508043f00ea084c18f7e3407e29bf.jpg88ac0a6e0405a21d5bc82e0c2b076f74.jpg1717db0fa172c016edb0590af28ba105.jpg

Hydrografika

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

b89d403dd0e4f9e3822ed6d0d34dc081.jpg59da27ec5ceca57c95c1748711530104.jpg

Na pierwszym zdjęciu można porównać hydrografike (ramka biegow) z ori carbonem (popielniczka)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Wyglada super. Jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad oklejeniem dekorów w niebieskim Carbonie tylko nie wiem czy to nie będzie jakaś lipa i tu pytanie czy ktoś kiedyś widział tak oklejony środek?

Widziałem dekory w b7 oklejone na niebiesko przy srebrnej karoserii i słabo dla mnie to wyglądało.

Slabo to mało powiedziane :decayed:

U Mnie w temacie masz zdjecia chyba jak.to wygladalo

Na audizone widzialem niebieskie b6 do tego w srodku miał listwy niebieskie w kolorze nadwozia. Ponadto koles mial niebiesko- czarne recaro wiec jakos to wygladalo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo to mało powiedziane

O skurwesyn, wyczaiłes mnie :grin:

Jebaniutki, dlatego mnie uszy piekły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati skończmy głaskać sie po *ujach :decayed:

Dobrze wiemy, ze do srebrnego niebieski na bank nie pasuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory oklejone, według mnie źle to nie wygląda i jest to ciekawy akcent do koloru auta ale jednak Carbon czarny połysk od 3M podobał mi się bardziej w starym aucie więc pewnie przezimuję i na wiosnę zmiana, w B6 dość łatwo ściąga się dekory więc warto pobawić się w odświeżenie wnętrza

6f2276860d180b26med.jpg

4ae1c85acff633bemed.jpg

1a50539efc4e7af9med.jpg

43698cb4c62219b5med.jpg

f0727967f8691c69med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co myślicie o czerwonej folii ? Na necie znalazłem zdjęcie lecz malowanych dekorów i nawet ciekawie to wygląda a jakby to zrobić w czerwonym carbonie

23kfalh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem na czerwono okleić kokpit ale w B5 tylko nie doczekałem się, tam było więcej elementów z czerwonym podświetleniem jak licznik czy u mnie nie oryginalne radio i dekory byłyby takim dodatkowym detalem

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/2a0a31087573f2b0

ale w b6 to nie wiem u mnie jest pomarańczowy rns-e więc czerwony kolor nie będzie do niczego pasował

Kup kawałek folii za 20 zł, oklej ramkę biegów i popiołkę i będziesz wiedział

W b6 wszystkie elementy do oklejenia ściąga się wręcz banalnie więc myślę, że można sobie poeksperymentować a zawsze do jakieś odświeżenie dla kierowcy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dekory na czerwony carbon prezentują się całkiem ciekawie więc śmiało można próbować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...