Wymiana radia Audi Concert

Są specyjalne zaślepki maskujące te dziury po bokach:

40_064_001.jpg

I jeszcze dokupujesz XcarLinka i cieszysz się MP3:decayed:

Mam do sprzedania jak byś chciał chorus II z mozliwością podłaczenia zmieniarki albo emulatora mp3 - w b.dobrym stanie jak nowe jak coś pisz priv. Link do aukcji poniżej

Radio Audi Chorus II - Stan idealny z kodem (3205070783) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A ja chciałbym zmienić mojego concerta (z wadą procesora i wyświetlacza) :-( na radio AUDI obsługujące płyty CD. Moje auto to A4 B5 z 1999. Czy z moimi kablami da się dokonać takiej zamiany bez przeróbek? Jeśli tak to jaki model proponujecie?

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Czy to da się podpiąć do AUDI A4 B5 z 1999 Avant?

AUDI CONCERT II RADIO CD A4 S4 8E0 KOD IDEALNE!!!! (3196269868) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy to da się podpiąć do AUDI A4 B5 z 1999 Avant?

Jak się nie myle trzeba będzie ciągnąć cany z licznina, albo can emulator założyć, to pierwsze tańsze :naughty:

Bez tego nie będzie podświetlenia, wyłaczania/włączania po kluczyku, będziei gasło co godzine, i nie będzie info na fisie.