Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gwint jaki polecacie?


Rapciuch-R1

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie, posiadam gwint TA TECHNIX niedawno zalozony do a4 b6 sedan, myslałem ze bedzie lipa a tu mile zaskoczenie , fajnie sie na tym jezdzi nei jest twardio i sztywno jak inni pisza , tylko nie wiem czemu tył mam skrekcony do gory na maxa a auto nisko siedzi dobrze ze taka glebe planowałem to tak zostawiam, nie wiem czemu nie mozna wyzej podniesc , ktos tka miał z was. a ogolnie gwint TA z czerwonymi springami polecam, do sprzxedania mam gwint uzywke AP. albo same springi do b6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tanimi gwintami tak bywa... kolega hawaj kupił ta-tech do VW Turana... gwint skręcony na max a auto stało jak seria :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem znawcą od gwintów ale kiedyś kolega P-U-M-A miał gwinty SUPERSPORT w fajnych cenach :wink: jakoś 1300 za nówki :wink: sam chciałem taki kupić ale wypadły inne wydatki :kwasny:

Dobrą opcją są używki KW albo H&R :wink: ale jak to z używkami bywa trzeba uważać :wink: ja osobiście szukał bym czegoś z niemiec bo drogi mają równe jak stół to amorki nie są zmęczone a zdarzają się naprawde okazje z małymi przebiegami :wink: z resztą Niemca stać na nowy KW :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w ADR'ze Ta-tech czerwonego i przy skręconym gwincie w dół -60mm jest troszku za miękki jak dla mnie. Przy wyższych prędkościach na nierównościach buja strasznie. Takiej sytuacji nie było gdy gwint był praktycznie na samej górze, wtedy był sztywny jak mój ^^. Chyba że dla Cb musi być też komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam gwint ap wsumie nie dawno co sam kupilem ale jestem mega zadowolony z ap ktnry kupilem od goscia z forum ktory ma sklep , bardzo fajny kontakt ze sprzedajacym jak chcesz moge podac ci nr a cene sam sobie wynegocjujesz , pozdro

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam gwint ap wsumie nie dawno co sam kupilem ale jestem mega zadowolony z ap ktnry kupilem od goscia z forum ktory ma sklep , bardzo fajny kontakt ze sprzedajacym jak chcesz moge podac ci nr a cene sam sobie wynegocjujesz , pozdro

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

kolego mozesz podac ile dales za ap. a mozecie cos napisac o tych co wyslalem linki. sa wrte cos. a moze ktos inny sie wypowie na temat tych gwintow. mi bardziej chodzi zeby bylo nisko i zeby przy komplecie osob nie ocieralo nic. mam 17 opona 205.45. et35. na tym mi zalezy najbardziej. bo teraz mohe audi stoi tak wysoko ze miedzy kolem a nadkolem jest taki przeswit ze glowe mozna wsadzic... dlatego szukam gwintu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem najpierw gwint Ta-Technix i bylo calkiem niezle. potem kupilem uzywke Supersport. na supersport uglebic szlo bardziej a komfort jazdy byl o wiele lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka Supersport to 1400zł więcej informacji na PW. Oczywiście nowe:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FK już wczoraj był sprzedany :whistling:

A ten TA w dobrym stanie i nawet w dobrej cenie. Na Twoim miejscu bym go brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...