Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie jest bardziej zdarde jak na gwincie latalem :wink: kawałki asfaltu wyciagałem z tych rowków, a i co taki słaby naciąg na tej feldze:thumbdown:

Opublikowano
Chyba 12... wbij tam na foruma

---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

wchodzę dzisiaj pod auto podczepić osłonę z pod silnika (co prawda nie wiele już z niej zostało) a tam taki widok

http://img571.imageshack.us/img571/6084/v89o.jpg

http://img202.imageshack.us/img202/5138/nb7z.jpg

:decayed:

Jeszcze słabo:wink: W B5 miałem aż wypolerowane:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kolo ma 8.5 cala szerpkosci wiec wielkiego naciagu nie ugra sie opona 215

.. spoko bedzie wytarte bardziej dzis krece gwintem chyba :P armi w b5 miales 19 cali?

Opublikowano

a jakieś foto na nowej feli zapodasz??

Opublikowano
Kolo ma 8.5 cala szerpkosci wiec wielkiego naciagu nie ugra sie opona 215

.. spoko bedzie wytarte bardziej dzis krece gwintem chyba :P armi w b5 miales 19 cali?

Miałem 18" ale przez cały czas jeździłem na maksymalnie skręconym gwincie 50-60k km na gwincie:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

no i pyk...

wq84.jpg

otks.jpg

o1er.jpg

Opublikowano

Za wiele tu niewidac...

Opublikowano

Eee no elegancko:slina: ale poka w całej okazałości jak to wygląda:naughty:

Opublikowano

siadła locha oszczedzaj blotniki ;p

Opublikowano

Od jakiego usera z allegro kupowałeś listwy?? Chyba ja też się skuszę bo mam w sumie dobrego lakiernika i tylko żeby nie odstawały:whistling: A na allegro mają już po 275zł/kpl:naughty: Co do auta za***iste koło wybrałeś i siedzi też dobrze suka:jerk:

Opublikowano
  • Autor

ten który ma te listwy co ja brałem jest jeden... reszta to laminaty. bierz bo warto ... sam pomalowałem i też jestem zadowolony

a foty... no dobra - chcieli to niech mają :)

rb84.jpg

iaxk.jpg

mro2.jpg

j2b7.jpg

8ly4.jpg

31x9.jpg

p16d.jpg

2b05.jpg

abrr.jpg

Opublikowano

Pierwsza fota miażdzy:shock3: Daj namiar jak pamietasz który to:wink:

Opublikowano

Dokladki w kolor i bedzie miodzio:) Jaki masz dystans?

Opublikowano
  • Autor

z tyłu 20 z przodu narazie tylko 5 no dokladki chyba po zimie trzeba bedzie psiknąć

Opublikowano

Ja jebie aż monitor zaśliniłem:slina::slina::slina::slina::slina::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

OGIEŃ :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

haa wielkie dzięki Panowie ;) aż sama morda się cieszy jak się czyta takie komentarze... dusza się raduje ;) dziekować!

Opublikowano

Podoba mi się :decayed: ile masz od błotnika do ziemi na tyle i przodzie ? Jeszcze pomalował bym dokładki w kolor :)

Opublikowano
  • Autor

61 i 60 ale przod trzeba położyć jeszcze odrobine ale najpierw dołoże dystansu

Opublikowano

fap fap fap

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.