Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

dawaj panie s4 :)

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

a i po co sprzedałeś cały zderzak ? jak to podchodz i pod zwykły :) były artykuły o tym nawet bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S 4 mi sie strasznie nie podoba. A dlaczego caly no dlatego ze trafil sie kupiec tak pewnie bym rezal sam dol. Ziomus pisze do ciebienod paru dni powiedz mi co z.lampami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladka S-line podchodzi do zwyklego zderzaka ale troszke rzezby z tym jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na allegro ktos.sprzedaje jako ori sline polatane to strasznie

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2014 at 14:01 ----------

w końcu będą slajny ;)

3871396303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na allegro ktos.sprzedaje jako ori sline polatane to strasznie

---------- Post dopisany 10-01-2014 at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany 08-01-2014 at 14:01 ----------

w końcu będą slajny ;)

http://img13.allegroimg.pl/photos/oryginal/38/71/39/63/3871396303

slajnu sreslajny

xbzx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7daysie trzeba rezac tyl :)

---------- Post dopisany 13-01-2014 at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany 12-01-2014 at 13:06 ----------

czfl.jpg

i metal gun na tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę temat od początki i powiem ci ze pięknie audi zrobiłeś xD

Powodzenia w dalszym rezaniu bo widzę ze sie nie opierdalasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzę temat od początki i powiem ci ze pięknie audi zrobiłeś xD

Powodzenia w dalszym rezaniu bo widzę ze sie nie opierdalasz

ludzi ma od tego... bought not build :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohooo odezwał się ten co przychodzi nachejtuje i wsiadze w ten swój samchod dla ludu srebrne "aCzy" i pojedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ohooo odezwał się ten co przychodzi nachejtuje i wsiadze w ten swój samchod dla ludu srebrne "aCzy" i pojedzie :P

ktoś musi Cię motywować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No auto zostalo pozbawione lamp i czarnego grilla... wszystko poszlo do koleszki ode mnie z miasta do czarnego b6 wiec teraz tam bedzie robic robote :) a ja poki co latarki zamiast lamp zapodam hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzie cieplo to ustawka na fotki koniecznie

---------- Post dopisany 21-01-2014 at 23:46 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2014 at 00:07 ----------

Drodzy Panowie mam pytanie (pytanie do posiadaczy diesla - szczególnie 2.5) czy ktos z was posiada może u siebie wkladke filtra powietrza pipercross lub inną? czy zmienił się poprzez tą wkładke dźwięk z pod maski?

kolejne pytanie do znachorów to o stożek w dieslu... czy można itd bo przed zimą robiliśmy testy ze stożkiem fujity i to co wydobywało się z pod maski to poprostu miód na moje uszy... jedynie denerwujące było sykanie kiedy powietrze uchodziło... no ale dla tego dźwięku przeżyłbym to... a dźwięk naprawde w połaczeniu z moim wydechem robił robote.

tylko teraz pytanie czy można i czy to nie zaszkodzi w jakiś sposób... na zdrowy rozsądek biorąc po mojemu obstawiam że nie ale może ktoś z was ma inne zdanie z chęcią wysłucham... no i ewentualnie co ze szlaufikiem który idzie do krućca w obudowie filtra, my wymyśliliśmy że wczepić można go albo w dolną część stożka albo w redukcje między stożkiem a przepływką... w jakiej odległości zamieścić filtr od przepływki? bo przy testach założyliśmy go bezpośrednio na przepływomierz. do czego jest ten szlaufik co idzie do obudowy filtra?

zaznaczam z góry że filtr stożkowy który miałby się u mnie znaleźć to tylko i wyłącznie FUJITA zadne kopy za 50 zł... miałem fujite w hondzie poza tym wiele dolotów i filtrów tam testowałem i żaden inny injen simoty story itd nie umywają się do tego co daje Fujita... po 1 największy przyrost na short ramie z fujita porównując do innych filtrów i dolotów typu CAI i parówa no i jest najgłośniejszy co daje najlepszy efekt dźwiękowy z pod maski

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany 21-01-2014 at 23:46 ----------

1m0f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi75 w awx 212Km miał stozek i nic się nie działo.

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Szpachelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak! Do wyjecia nadkola z pod zrolowanego blotnika

---------- Post dopisany 26-01-2014 at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany 25-01-2014 at 21:23 ----------

nmgq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...