Treść opublikowana przez NAFAL
-
[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels
hehe potwierdzam trochę ja teraz na czarno polatam po mieście dziękówa dla kolegi chomiczesq za fanty:banan:
-
AWX.............R-Performance............:D
Widzę kolego ze ciężko ci przyswoić ze moja tyle wydmuchała u Witka a nie twoja ale cóż tak bywa wstawię wyraźne żebyś mógł się napatrzeć
-
AWX.............R-Performance............:D
Temperatura chyba koło 15 stopni na plusie sprawdze dokladna to napisze
-
AWX.............R-Performance............:D
sorki ze tak długo ale juz jest:wink: ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- a to wykresik sory za slaba jakosc ale na razie tylko taki sprzet posiadam
-
AWX.............R-Performance............:D
z seryjnego chyba bo póki co ja nie zmieniałem a autko sciągnąłem z niemiec z 9 miechów temu
-
AWX.............R-Performance............:D
chyba 400 bo wykresik został w garazu jutro postarm sie wstawić fotke
-
AWX.............R-Performance............:D
u mnie było 145 kucy w serii po zabiegach u Witka 174 powstało
-
Dobrzy chiptunerzy
abc 77 Mysle ze robia byłem tam wczoraj na chipa a obok funkcjonuje normalny zakład naprawczy.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mam dobrego w chełmie gosc godny polecenia
-
Grupowy chiptuning w R-Performance
Witam tez bym sie pisał na taka imprezke:grin:
-
Muzyka w naszych autkach
---------- Post dopisany at 19:40 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------
-
Jakie Oponki pod Felge 17 .....
Ja w swojej mam 225/45/17 i jest dobrze i w jeździe i wyglądzie także polecam:banan:
-
Dobrzy chiptunerzy
Koledzy a w okolicach lublina jest ktoś godny polecenia?czy dopiero warszawa?
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
Konkretna furana:banan:
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
SEAT TOLEDO 1.6 94r. -- > RENAULT LAGUNA 1.8 8V 96r. --> RENAULT LAGUNA 3.0V6 24V 99r. Obecnie AUDI A4 B6 1.9TDI 2002r.
-
Nowicjusz - wątek powitalny