Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo nie sa to ori. Ale tez nie wiem czy dare czy jeszcze cos innego

No dare to dare. Poczytaj na necie opini o DARE. Jedni to chwala inni nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) luzik!

Szybka AKCJA Felgi Passat CC Scirocco 5x112 19 cali (3586208730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. brać

---------- Post dopisany 09-10-2013 at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany 08-10-2013 at 16:55 ----------

zbieram puzzle :P

audis4blades1ix6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700... jeszcze długa droga do całego pakietu... kolejna będzie lotka na klapę. nie wiem czy malować te listwy w kolor czy w czarny mat czy moze okleić czymś

---------- Post dopisany 10-10-2013 at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 17:32 ----------

no i kiszunia... Pan przy pakowaniu rzekomo połamał listwę... więc nici z tego. Obstawiam że pewnie kotś inny zaproponował mu większą kwotę. No nic... mówi się trudno wyprobuje te AUDI A4 S4 S-Line B6 B7 AVANT SEDAN LISTWY DRZWI (3613238061) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. już zamówiłem i dzisiaj do mnie przyjadą bo ojciec odbierze mi więc wieczorem może wrzucę jakieś foto jak to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciekaw jestem efektu i czy to rzeczywiscie ABS, bo nigdy nie pisalo ze to ABS a teraz nagle ABS w kazdej aukcji.. Montaz na tasme 2 stronna cie czeka napewno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam już je w ręku. faktcznie są z ABSu i wyglądają solidnie swoje ważą a nie jak jakieś szklane kopy. montowane są na 2 śrubki ale na bank dokleje je taśmą. biore się za matowienie i ide malowac :) będą fotki :P jestem dobrej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze fejki... ale poczytalem i w sumie maja pozytywne opinie... szczegolnie w angli sporo tego jezdzi i tam chwala. a puzzle no z checia zloze sline :P musze pomyslec co z przednim zderzakiem czy rezac tak jak to widzialem gdzies na forum czy zbierac grosiki na caly zderzak...

---------- Post dopisany 11-10-2013 at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 21:22 ----------

no i ogień

bpgg.jpg

tak wygląda to od spodu... przymierzałem jedną tylko od drzwi kierowcy i ładnie weszła... w rowki wchodzą oryginalne bolczyki z drzwi nic nie odstawało... ładnie spasowane było

9fw4.jpg

oczywiście takie rzeczy nie mogą obyć się bez Perełki ;)

p0u5.jpg

powierzchnia ładna gładka i równa

yv8u.jpg

pare warstw bazy

0w87.jpg

i bezbarwny

2sem.jpg

xp7a.jpg

sorry za jakość ale klepane galaxy notem który widać ma problemy ze zdjęciami :P

ogólnie póki co jestem zadowolony i z listw i z mojej pracy... bo udało się nie porobić zacieków w jednym miejscu tylko za mocno przetarłem ale mam nadzieje że nie będzie tego mocno widać na aucie. no i oby nie było mijaków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze strachem poszedłem po listwy do piwnicy ale jednak jest super ;)

narazie na auto zakładać nie będę muszą sobie odparować później polerka i dopiero montarz ale starałem się żeby złapać załamania światła i wygląda to tak:

qm63.jpg

oxjv.jpg

locv.jpg

e6gy.jpg

lh67.jpg

t6hf.jpg

ghjm.jpg

hps6.jpg

o3k4.jpg

vnw7.jpg

uaxy.jpg

vx2l.jpg

jestem zadowolony powierzchnia jest idealna... nie ma jakichś pofalowań wygięć czy czego kolwiek więc myślę że na duuuż plus. A malowałem oczywiście w kolor auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...