Skocz do zawartości
IGNOROWANY

pasta do rąk


krzeysiujarzyna90

Rekomendowane odpowiedzi

merida mechanik,ebur, kub zwykła :) w zółtym opakowaniu piaskowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ta żle to ujołem pracuje w tej firmie i rówineż ją polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużyłem całe opakowanie tego Wurtha i jest taki sobie.

Z czystym sumieniem mogę polecić pastę 4maxa w wiaderkach z intercarsu, wyciąga nawet spod paznokci :)

Inter Cars S.A. - 4max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużyłem całe opakowanie tego Wurtha i jest taki sobie.

Z czystym sumieniem mogę polecić pastę 4maxa w wiaderkach z intercarsu, wyciąga nawet spod paznokci :)

Inter Cars S.A. - 4max

bedzie okazja zeby wypobowac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zużyłem całe opakowanie tego Wurtha i jest taki sobie.

Z czystym sumieniem mogę polecić pastę 4maxa w wiaderkach z intercarsu, wyciąga nawet spod paznokci :)

Inter Cars S.A. - 4max

ja również potwierdzę opinię kolegi, z 4max bardzo dobra pasta

a kilka wypróbowałem

a jakiś czas temu w garażu znalazłem starą pastę BHP zwykła z 15 lat miała ojciec kiedyś w pracy dostawał

pomimo lat nawet ta z 4MAXu się chowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Tenzi ..

TENZI MYDŁO W ŻELU 5 LITRÓW W MEGA CENIE KUP TERAZ (3163501564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mydło dobre, tanie i mega mega mega wydajne !

Z past do rąk to kiedyś miałem Draumex'a..ale strasznie wysuszał łapy i było takie dziwne uczucie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam Tenzi ..

TENZI MYDŁO W ŻELU 5 LITRÓW W MEGA CENIE KUP TERAZ (3163501564) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Mydło dobre, tanie i mega mega mega wydajne !

Z past do rąk to kiedyś miałem Draumex'a..ale strasznie wysuszał łapy i było takie dziwne uczucie :thumbdown:

szorstkie jak piety Mojzesza:decayed:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PASTA DO MYCIA RĄK AMERICOL BHP ŻÓŁTA 0,5 L SUPER (3193958422) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

ja myję od kilku lat tą

- nie potrzeba zbyt wiele wody aby ręce wymyć ( podczas awarii pare kropel wystarczy wody z butelki do płukania rąk )

- wymywa dobrze oleje silnikowe, przekładniowe, smary itp nawet z pod paznokci

- nie wysusza skóry

- ładnie pachnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście moge polecić pastę dostępną w Aldiku o nazwie Work Zone. W niemczech kosztuje ona 1 euro za 300ml i mimo że to marketówka to bardzo ładnie domywa ręce i pozostawia przyjemny zapach.. Opakowanie to tuba do wyciskania. Nie wiem czy jest dostępna w polsce.

B0_FT9c_Q_Wk_KGr_Hq_IOKjo_E_Mt_Qo9of_BMY_Gfj_DOw_35.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PA19 - Merida Creme - pasta do mycia rąk - Merida - akcesoria łazienkowe i środki czystości

polecam naprawdę świetnie domywa, jest łagodna bo nie ma tak bardzo wyczuwalnego 'piasku'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje 3 grosze bo się nie zawiodłem i faktycznie działa. Potrzebowałem na szybko coś kupić aby nie używać pasty BHP sprzed ćwierć wieku, która faktycznie czyści, ale zużywając gdzieś tak połowę opakowania.

Jedyne co otwarte było to markety, pierwszy z brzegu był Lidl a tam artykuły W5.

Pasta W5 z trocinami. Może małe opakowanie, ale jak się kończy oferta i zostają ostatnie opakowania to można za ok. 2do5zł/sztuka wyhaczyć całkiem spory zapas różnego rodzaju preparatów. Nachapałem olejków, past, silikonów i innych teflonów. Najlepiej jak szpraye nie mają zatyczek lub końcówek to i za 1zł się dało kupić kilka preparatów do czyszczenia łańcucha.

Btw. Używam tych W5 do czyszczenia osprzętu w rowerze bo są po taniości i faktycznie są dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...