Skocz do zawartości
IGNOROWANY

immobiliser


enusssss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pisze z problemem takim ze na raz na powiedzmy tydzien/ dwa tygodnie zdarza sie sytuacja ze immobiliser potrafi mi wylaczyc silnik. zmienilem kluczyk i dalej to samo. widzialem juz temat jeden ale sa rozne opinie na ten temat jedni jakas folia srebrna cos tam owijaja itd. prosze o pomoc co zrobic jak i gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo czyszczenie konektora złącza pod kierownicą- ale średnio wystarcza na 6-12miesięcy i ponownie kolumna kierownicza do rozebrania , albo wstawienie modułu omijającego IMMO.i po problemie na wieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj dobrze jak to zrobić żeby działało w oryginale ...

Odnośnie immo off nie trzeba wkładać żadnej płytki - wystarczy edycja zawartości pamięci w sterowniku silnika .

A srebrną folią to można owinąć kanapki do pracy :)

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co chciałbys wiedzieć ?? O folii na kanapki ?? :) Kiedys takie dostawałem jak chodzilem do szkoły :)

Czy o immo ??

O pierwszym możemy pomówić na forum , a drugim nie - ale mogę pomóc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o tym silniku u ciebie w podpisie to jest to do zrobienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam, dalej problemu nie rozwiazalem, dzisiaj znow sie immo zalaczyl i msuialem z 5/6 razy przekrecic. jesli wyczyszcze styki, nawet owine ta folia i to nic nie da. to co mnie czeka?

I mam jeszcze pytaniie czy w audi a4 97 rok, immo byl przy kierownicy czy za zegarami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odswiezam, dalej problemu nie rozwiazalem, dzisiaj znow sie immo zalaczyl i msuialem z 5/6 razy przekrecic. jesli wyczyszcze styki, nawet owine ta folia i to nic nie da. to co mnie czeka?

I mam jeszcze pytaniie czy w audi a4 97 rok, immo byl przy kierownicy czy za zegarami?

Immo jest albo w liczniku albo zewnętrzne , w autach przed liftowych jest zewnętrzne , a po pierwszym lifcie w zegarach.

NIechcę cie namawiać ale takie naprawy sa krutkotrwałe i problem powraca , sam to przerobiłem , a emulator sam sobie wepniesz trzy kabelki w kostkę , a nawet można wpiąć się w złącze diagnostyczne , (widziałem takie takie zamontowane we wtyczce jak od interfejsu i z sobą zabierać jak sie bojisz że ukradna ci babcie ).

I masz problem rozwiązany.

Mnie najgożej denerwowało to że jak się gdzieś śpieszyłem zwłaszcza zima to kilka razy zacioł się immo i leciały mi świece żarowe , a to już bolało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem dzis rozkrecic to i napotkalem problem, pod poduszka jest taka wtyczka czerwona i za cholere nie wiedzialem jak ja wyciagnac, nie robilem nic na sile zbey nie urwac. kierownica od S, ta wtyczke sie wysuwa czy w dol czy jak? dotarlem do immo pierw jest owinieta jakby plastrem z materialu a potem przechodzi w gumowego kondona i leci gdzies do srodka... gdzie pozaginac te styki o ktorych piszecie? trzeba sciagac pokrywe ta pod nogami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz silnik ?? Benzyna diesel ?? Każdy z nich inaczej sie robi , tzn troche inaczej . Któy rok . Być może można go zrobić po złączu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24c02 na stole - tzn wyjac sterownik - zrobic robote - wsadzic i cieszyc sie off-em . Sprawdzone na dziesiątkach afn-ów .

---------- Post dopisany 13-06-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 22:44 ----------

Dzisiaj takiego robiłem - czas pracy ok 20 min z wyjęciem stera z auta - klient nie chciał uruchamiać w oryginale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...