Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silver A4 By Kali:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:) od 2011r. jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B5:) Audi zostało sprowadzone z Niemiec i stało trochę czasu pod Kielcami do puki jej nie odnalazłem:)

Kupując to autko wiedziałem że poświęcę mu wiele czasu i włożę w nie wiele pracy:)

Moja ukochana urodziła się w 1997 roku a pierwsze kroki postawiła w 1998, posiada silnik 1.8 benzyna. Wyposażenie nie jest jakieś mega wypaśne ale posiada:

-klimatronic

-elektryczne szyby 2x

-centralny zamek z pilota

-domykanie szyb z kluczyka

-air bag 2x

-abs

-immobilizer

-gwintowane zawieszenie "Low Tech"

i jeszcze takie tam pierdółki:)

Ogólnie gdy kupiłem to cudo wyglądało tak:

2011_08_23_17_15_53.jpg2011_08_23_17_16_13.jpg2011_08_23_17_49_35.jpg

Jak widać gleba była nie zła co było dość problematyczne podczas dojazdu do domu:) Dlatego postanowiłem od razu delikatnie ją podnieść:

2012_07_17_14_39_08.jpg2012_02_04_12_12_37.jpg

i od razu się lepiej jeździło:)

Następnie co było oczywistą sprawą wziąłem się za wymianę rozrządu, filtrów, płynów i oleju, oczywiście czyszczenie wszystkiego itd.

tak przejeździłem rok po czym postanowiłem coś z nią zrobić bo posiadała małe niedociągnięcia. wjechałem do garażu i się zaczęło:)zdjęcia to wyrażą najlepiej:

Na początek rozbieranie i szykowanie pod lakier

S73_R3388.jpg2012_08_17_18_16_35.jpg2012_08_02_21_36_29.jpg2012_08_17_15_51_40.jpg

postanowiłem pomalować całe auto gdyż posiadało jakieś tam rysy, wgniotki, itp.

2012_08_16_16_34_55.jpgS73_R3403.jpg

ściągnąłem boczne listwy dolne od drzwi gdyż kompletnie mi tam nie pasowały a poza tym były już na wykończeniu, zderzaki pomalowałem wraz z czarnymi spodami co przyprawiło trochę kłopotów ale efekt był najważniejszy:)

S73_R3386.jpg

Następnie kupiłem lakier no i pryskanie:

2012_10_13_09_22_13.jpg2012_10_13_08_36_22.jpg2012_10_13_09_28_37.jpg2012_10_13_09_28_52.jpg

A to juz po malowaniu:

S73_R3424.jpgS73_R3428.jpgS73_R3425.jpg

Tutaj pare ładniejszych fotek:):

image.jpgimage.jpgimage.jpg

Miedzy czasie gdy autko już stało w garażu postanowiłem wymienić wahacze, gdyż już trochę skrzypiały. Zdecydowałem się na zamienniki "Krafta" przez rok czasu musiałem wymienić tylko dolne proste ponieważ są twarde amory i wybijało je ale teraz kupiłem Febi i jak narazie jest git:) Wymieniłem także napinacz z łańcuchem rozrządu bo zaczął postukiwać:( niestety padło na mnie:(

Nie wiem czy dopatrzycie na ostatnich zdjęciach ale podświetliłem zewnętrzne klamki:) zobaczyłem to w jakimś filmie i musiałem to zrobić:)hehe oczywiście zapalają się tylko przy otwieraniu z pilota.

Ogólnie jeszcze dużo pracy przede mną, musze wszystko jeszcze po pasować itd. Lampy przednie trochę nie leżą ze wzgdllędu na zaczepy bo są pourywane:(

Teraz planuje wrzucić ładną felge 17'' i popoprawiać co trzeba żeby było perfekt:)

Mam nadzieje że choć w nie wielkim stopniu wam się spodoba, nie jest jeszcze igła ale zadbam o nią i poświęce jej jak najwięcej czasu:)

Jeśli byście mieli jakieś sugestie albo porady to z góry dziękuje:) pozdrawiam

Opublikowano

skad wytargales kombinezon :decayed:

audiczka fajna :banan:

Opublikowano

Dobrze, że prysnąłeś dokładki zderzaków i progi od razu.

Smoked lamp zawsze lepszy od serii ale ciemne polifty a najlepiej bixy najlepiej by tu pasowały:wink:

Grill bez znaczka :facepalm: nie wstydź się, że masz audi:decayed:

Opublikowano

fajnie jak na poczatek dawaj dalej .....

Opublikowano

I'm Stig :polew:

image.jpg

Opublikowano

Malowanko :D mmm to jest to :D

Super Audiczka ;D i tak jak mówił Marc!n nie wstydź się że jeździsz Audi :D eheh bo ten Grill :kwasny:

Jeszcze do tego dobre koło :) I będzie git:decayed:

Opublikowano

jak zwykle tajemniczy :polew:

po za tym ładna furka sporo już zrobiłeś oby tak dalej

Opublikowano
  • Autor

Grill rzeczywiście zmienię:) ale zorbię czarny ze srebrnym znaczkiem:) będzie się ładnie komponować

A co do kombinezonu to go kiedyś dostałem i wpadłem na pomysł że założę kask i pośmigam po mieście:)hehe ubaw był niezły, ludzie się patrzyli jakbym z toru uciekł::)hehe

Jeszcze dużo roboty przede mną ale przy tym autku grzebać to sama radość:)

Opublikowano

Fajne to Twoje sreberko :thumbup1:

wbijaj na spota w galerii Kazimierz, czwartki 20 :hi:

Opublikowano

nowy lakier to jest to, co do koła masz coś konkretnego na oku??

Opublikowano
Grill rzeczywiście zmienię:) ale zorbię czarny ze srebrnym znaczkiem:) będzie się ładnie komponować

A co do kombinezonu to go kiedyś dostałem i wpadłem na pomysł że założę kask i pośmigam po mieście:)hehe ubaw był niezły, ludzie się patrzyli jakbym z toru uciekł::)hehe

Jeszcze dużo roboty przede mną ale przy tym autku grzebać to sama radość:)

To fakt :D Nawet jakby się coś psuło :D to i tak byśmy to robili z uśmiechem hah xD bo wkońcu to AUDI :D

Opublikowano
  • Autor

Co do koła to chciałbym takie:

felgi.jpg

A co do lakieru to powiem wam że mam zajebistego pecha bo po tym jak odnowiłem cały lakier ktoś mi się wpakował w błotnik prawy a pózniej przerysował lewy:(:( normalnie masakra:( a z maski mi odszedł bezbarwny ale to tylko i wyłącznie moja wina bo za dużo go zeszlifowałem:( ale za miesiąc się biorę i pomaluje cały przód:) także będzie igła:)

Chciałem też pomyśleć o progach od s-line bo mi się strasznie podobają ale nawet nie wiem gdzie je dorwać:( i tak samo ze zderzakiem przednim coś chciałem pomyśleć:)

Spoty są co czwartek? Jak coś to wpadnę za tydzień:)

Opublikowano

To już Ci mówię, że progów od s-line nigdzie nie dorwiesz bo akurat dziś zniszczyłem jedyny egzemplarz jaki zrobili:grin::grin:

No chyba, że masz na myśli progi od s4.

Szkoda, że Ci tak szybko autko poobijali...

Opublikowano
  • Autor

Kurde szkoda:(:( Coś bym z nimi zrobił ale jeszcze nie wiem co:)

Opublikowano

Fajna furmanka :wink: , szkoda czasu na felgi 17" zakładaj od razu 18" lub wyżej :whistling:

Opublikowano

dokładnie z felgami tak samo jak z zawiasem, nie ma co zakładać samych sprężyn tylko od razu gwint więc pakuj 18 ;)

Opublikowano
  • Autor

Tak jak mówiłem tak zrobiłem:) Grill troszke zmieniłem:)

2013_05_11_17_41_56.jpg

Lepiej co nie?:)

Opublikowano

No a jak:wink:

Halogenu tu tylko brak:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Też o nich myślałem tylko nie wiem jak się za to zabrać:( Ktoś by coś poradził?:) będę wdzięczny:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.