Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny problem z telepaniem auta


mejlo88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisze poniewaz mam problem ktorego juz sam nie jestem w stanie rozwiazac.

Otoz kilka dni temu wymienilem sprzeglo w audiolce, wszystko bylo super sprzeglo leciutko chodzi itp jednak ostantio samochod na wolnych obrotach strasznie przenosi wibracje na kierownice i cala karoserie, dodatkowo od 3 biegu powyzej 2 tys obrotow wpada w dziwny rezonans ze buda i kierownica tak trzesie ze nie da sie wytrzymac i dopiero po zatrzymaniu sie ustaja powracajac do mniejszego telepania. dodam ze zaobserwowalem ze w momencie wpadania w ten reznonas wskakuje mi blad 65535 - Internal Control Module Memory Error cos ze zwarcie przerwa w czasie jazdy nie moge go wykasowac dopiero jak sie zatrzymam to idzie go wykasowac. Czy jedno z drugim moze miec zwiazek? Rozebralem kompa wyczyscilem bo troche go olejem zalalo jednak dalej to samo jest i blad i rezonans... poprawialem poduchy sprawdzalem przeguby, sprawdzalem nastawnik dalej to samo... Jak temu zaradzic prosze o podpowiedzi ewentualnie o jakiegos speca od audiolek w wawie :)

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Na drazku zmiany biegow nie mam za to drgan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie szrpanie to 1 problem a błąd to drugi problem i sadze ze 1 z 2gim nie ma nic wspólnego.

co do błedu -sprawdź węzyk podcisnieniowy łaczacy kolektor ssący z ECU. moze jest nieszczelny. jesli masz scalaki w sankach to wyjmij je przeczysc styki.wymyj i włóż je spowrotem i sprawdź. ten bład moze tez byc wywowyłany przez przekżnik N109,

jesli chodzi o szrpanie drżenie - sprawdził bym na poczatek złacze elastyczne na wydechu za turbina jak i wieszaki pod katem luzów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec powiem tak. Wymienilem wszystkie poduszki dwumase... I dalej to samo nie mam juz sil do tego auta... Zauwazylem ze jak stoje i mam skrecone kola w jakas strone to buda nie drzy ale wkurza mnie ze od tych50 km/h wpada w jakis rezonas (czy na biegu czy wcisniete sprzeglo i tak to jest) jedynie jak przysieszam to od 3 tys obr znika puszczam gaz znow lipa... Jakies cudowne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...