Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
A co się z chłodem stało ? :decayed:

wiedziałem że się odezwiesz :decayed:

pomóż mu z czujnikiem ciśnienia - podobne objawy co u Ciebie :kwasny:

Dawaj Bodzio dzwoń jak coś pogadamy :bla: Może moje męczarnie i Tobie się przydadzą :wink:

Łukasz, daj mi na PW telefon do siebie, jutro zadzwonię :wink: miałem, ale gdzieś kuźwa przepiłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po długim czasie i wielu problemach w końcu klima ożyła !!!!!!:banan:już jajka nie będą na twardo :decayed:

Opublikowano
Po długim czasie i wielu problemach w końcu klima ożyła !!!!!!:banan:już jajka nie będą na twardo :decayed:

Oby żyła jak najdłużej! A jajka nie twarde, a puszyste były ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Po długim czasie i wielu problemach w końcu klima ożyła !!!!!!:banan:już jajka nie będą na twardo :decayed:

:banan:

Co było ;)?

Pytałeś może o zawieche?

Opublikowano
Gdzie robisz ? Na Jasieniu ?

Nie, w Bydgoszczy Euro Car Audio

A ile Cię wyszła cała operacja z navi 3g+ ??

Opublikowano
  • Autor

Sorki chłopaki, nie było mnie wczoraj i nie miałem dostępu do netu:wink:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:25 ----------

Po długim czasie i wielu problemach w końcu klima ożyła !!!!!!:banan:już jajka nie będą na twardo :decayed:

:banan:

Co było ;)?

Pytałeś może o zawieche?

MASA do czujnika ciśnienia, niby jest o pełnych wartościach, a w rzeczywistości generuje jakieś błędy i czujnik głupieje:grin: jak dałem oddzielnie z zacisku, klima ożyła, Twój czujnik Łukasz jest niestety do d.... brak przejścia z 12V na sygnał:wink: Odnośnie zawiechy, dopiero w przyszłym tygodniu, Marcin z części w ASO jest do końca tygodnia na urlopie a ten który go zastępuje ......no wiesz:decayed:

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Gdzie robisz ? Na Jasieniu ?

Nie, w Bydgoszczy Euro Car Audio

A ile Cię wyszła cała operacja z navi 3g+ ??

Z wymianą wzmaka od B&O 5k i trochę własnej pracy aby to wszystko doprowadzić do stanu używalności:wink:

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ----------

Bogdan wklei tu kodowanie klimy :wink:

Grześ, moje kodowanie to 64180000, z tym, ze ja mam założony klimatronic przedliftowy, polift z literką N nie chce u mnie prawidłowo działać, szukam z P, jakby ktoś miał na zbyciu:wink:

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:41 ----------

Po długim czasie i wielu problemach w końcu klima ożyła !!!!!!:banan:już jajka nie będą na twardo :decayed:

Oby żyła jak najdłużej! A jajka nie twarde, a puszyste były ;)

iPad Tapatalk HD

Dzięki Jarku, ale w tym wieku to puszystość ciężko osiągnąć :polew:

Opublikowano
  • Autor
U mnie jest z literka T poliftowy .

Co ci sie działo z tym panelem ?

Pisałem Ci wcześniej, ze nie wyłącza się wraz z wyciagnięciem kluczyka ze stacyjki (dopiero po pół minucie a nawet dłużej), nie reaguje na zmianę biegu dmuchawy, czasami nie załącza dmuchawy, albo załacza po jakimś czasie nawet zdarzało się 2, 3, i 5 minut, jak robiliśmy z Jarkiem 3 strefy to sprawdzałem u Jarka w aucie swój klimatronic, działał tak samo jak u mnie (co prawda była ochrona CP, ale na nawiewie na szybę działa nawet z CP), jego wkładałem do siebie i było ok.

Opublikowano

sprawdzałeś ustawienia i kalibrację ACC? :wink:

Opublikowano

czyli poliftowy działa tylko z 2010 >>> shit

ale ten mój załączał sie i wyłączał jak testowaliśmy u Bogdana - co jest?

Opublikowano

"S" jest u mnie wentylowane siedzenia i działa.

Co dziwne w VCDS wyświetla się "U" jakiś lewy ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor
Czemu akurat z P :eusathink: 8T1820043P ? 8K1820043P ?

P było wcześniej, Jarek mówił, że Ty masz P i chodzi, z tego co widzę Ty masz T i też nie chodzi, trzeba szukać takiego jak ma Jarek:wink:

Opublikowano

Do acc sprawdź st4 sf7

Nie jestem pewien ale chyba bezpieczniki z tyłu zasilają urządzenia can-bus.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor
Do acc sprawdź st4 sf7

Nie jestem pewien ale chyba bezpieczniki z tyłu zasilają urządzenia can-bus.

iPad Tapatalk HD

ST4 SF7 to jest właśnie zasilanie radaru, tak powinno być podłączone :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Co tam nowego wymodziłes :naughty:

He, he, na razie niewiele, doprowadziłem do porządku przednie lampy poliftowe z poziomowaniem i wskoczyła klapa tylna od S4:wink: a w planach najbliższych klamki chrom podświetlane od A7:naughty: już powoli zaczynają się lakierować:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.