Skocz do zawartości
IGNOROWANY

naciag opony :-)


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

mam felge tzw. s line 17'' 7.5j et45 jaka dac opone zeby byl delikatny naciag:wink: obecnie mam 225 ale na dobrej glebie i z pasazerami troche odciera rant opony o nadkola bo wystaje opona za fele chroni felge od zarysowan ale wole chyba naciag :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na feldze 7.5j raczej nie zrobisz naciągu. Zapodaj oponę 205/45 zdecydowanie to lepiej będzie wyglądało niż to 225

Poszukaj tam jak to będzie wyglądać Tyrestretch.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na feldze 7.5j raczej nie zrobisz naciągu

co za bzdury:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na feldze 7.5j raczej nie zrobisz naciągu

co za bzdury:facepalm:

a co kolega o tym mysli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie myslalem o takiej oponie :decayed: felgi sa swiezo po odnowieniu i odmalowane na bialo to szkoda zmieniac i trzeba chyba takiej opony szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/45 to raczej trudno nazwać naciągiem przy feldze 7,5". Jedno jest pewne, ten rozmiar jest daleko od wzorcowego wymiaru. Jak masz problem z obcieraniem o nadkola to zamiast zmieniać opony to zainwestuj w zawieszenie. Rozumiem że masz 225/45 R17, do tego przy ET45 to musi Ci się masakrycznie ugiąć żeby dojść do nadkola ( bo nie wierzę że trafia w rant) U mnie siedzi felga 8,5x17 ET30 z oponą 215/45 do tego jeszcze z tyłu dystans 5mm i gleba około 8-10cm i nic nie obciera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mam gwint i to osstro skrecony a opona z przodu dociera i rant blotnika a z tylu delikatkie nadkola ale tyl ujdzie bo zazwyczaj we 2 latam o obciera jak jadem min w 4:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na feldze 7.5j raczej nie zrobisz naciągu

co za bzdury:facepalm:

a co kolega o tym mysli?

kolega ma na myśli że na każdej szerokości felgi da się zrobić naciąg, wystarczy odpowiednio dobrać oponę:wink:

fafnasty masz gdzieś foty auta? Bo sam jestem ciekaw jaka to musi być gleba żeby 7,5J et45 przycierało o błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie jutro dobre foty bo mam takie o

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

na teraz mam takie foto z przymiarki 19 feli i dodam ze po tym w dol poszlo jeszce 1cm przod io.8 tyl na 17 feli

DSC_0178_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że na każdej feldze idzie zrobić naciąg. Ale chyba wiadomo że węższej opony jak 205 to raczej nikt do normalnej jazdy w b5 nie zakłada. A oponę 205 przy feldze 7,5j to raczej naciągiem nazwać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że na każdej feldze idzie zrobić naciąg. Ale chyba wiadomo że węższej opony jak 205 to raczej nikt do normalnej jazdy w b5 nie zakłada. A oponę 205 przy feldze 7,5j to raczej naciągiem nazwać nie można.

jak nie jak tak... co ty wogole piszesz... :facepalm: przy takim rozmiaze bedzie miał juz delikatny stozek... a nie opone na równi z felga...

na 8 calach jeszcze lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka danych felgi:kwasny:

et 35

8j nie 7.5

Stąd moje zdziwienie jakim cudem na "poprzednim" setupie tarło...

Wysłane z mojego GT-I9070

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

na 8 calach jeszcze lepiej :wink:

Niekoniecznie:rolleyes:

4asetudy.jpg

Wysłane z mojego GT-I9070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawka danych felgi:kwasny:

et 35

8j nie 7.5

Stąd moje zdziwienie jakim cudem na "poprzednim" setupie tarło...

Wysłane z mojego GT-I9070

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:56 ----------

na 8 calach jeszcze lepiej :wink:

Niekoniecznie:rolleyes:

http://img.tapatalk.com/d/13/05/19/4asetudy.jpg

Wysłane z mojego GT-I9070

mkolego jak sie sprawuje ta fela??? co na foto to twoja tak??? mam taka na oku w jakich cenach idzie kupic?? koles ma 18 w a6 i bedzie chcial sprzedac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co Ci 235 w B5??? i to zawieszenia 1BA do 17 bedzie strasznie wygladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...