Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki telefon? NIE smartfon


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, szukam telefonu dla siostry, ona nie chce smartfona ani dotykówki. Swojego czasu dobra była nokia e52, czy wiadomo coś na temat podobnych telefonów teraz? Bo wydaje mi się, że rynek poszedł do przodu ze smartfonami, a zwykłe tel pozostały w tyle.

Co jest ważne? Klawiatura standardowa, raczej nie chce dotykówki z wysuwaną itp;, wiadomo telefon do dzwonienia i smsowania, do tego przyzwoity aparat. Najlepiej bez systemów operacyjnych, ale ja nie jestem na bieżąco, to nie wiem, jakie sprawa wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E71, e72, e52

wszystkie które podałeś mają OS Symbian'a który zabił własciwie Nokię, która podjerzewam niedługo zniknie z rynku.

jeżeli chcesz coś w miarę ładnego, z solidną metalową trwałą obudową, co prawda niewielkim wyświetlaczem ale w koncu ma być to tel do dzwonienia to polecam nokię 6700 classic, dla kobiety będzie jak znalazł, jest to jeden z ostatnich modeli z oprogramowaniem flashowym, szybkością działania bije wszystkie symbiany, ale oczywiście o aplikacjach można zapomnieć, ot typowy tel do dzwonienia i smsowania, z aparatem 5Mpix, wbudowanym GPS'em więc mapki można wrzucić :)

cenowo bardzo przystępny, bateria trzyma bardzo długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam od kilku lat nokie E52 i mogę polecić

dobry telefon o małych rozmiarach - mieści się w kieszeni

do obecnych modeli niestety potrzebny już plecak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...