Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listew drzwiowych


spetsnaz

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem komplet listew od tego sprzedawcy i niestety po pierwszych oględzinach przednia listwa od strony kierowcy miała delikatne pęknięcia od środka przy zaczepach. Dodatkowo widać było skorodowane już opiłki... Wymiana odbyła się poprzez odesłanie całego kompletu co mnie zdziwiło gdyż pozostałe wyglądały ok. Sprzedawca delikatnie się oburzył jak przed zakupem spytałem czy w środku jest metalowy profil. Stwierdził, że musi być, ponieważ po jakimś czasie na słońcu zrobiłaby się z nich "firanka" :) Przed momentem dostałem nowe listwy. Na pierwszy rzut oka są ok. Zobaczymy jak będą się prezentowały na samochodzie. Jeżeli będą odstawały tak jak u kolegi to czeka mnie kolejna odsyłka :( Gdyby jednak były ok myślałem na położenie cienkiej warstwy silikonu przed montażem na listwie, być może w jakimś tam stopniu uchroniłoby to przed dostaniem się wody do środka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie najbardziej odstawała ta kierowcy, daj znać jak będzie u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, totalna kicha te listwy... Pozostałych nawet nie montowałem. Mam nadzieje, że sprzedający nie będzie robił problemów ze zwrotem (koszt listew z przesyłką + dwie dodatkowe wysyłki). Nie pozostaje nic innego jak zamówić oryginały.

WP_20130802_001_1.jpg

WP_20130802_002_1.jpg

WP_20130802_003_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori na allegro za 490 zł mają następujące oznaczenia:

8D0 853 959 B

8D0 853 960 B

8D0 853 969 B

8D0 853 970 B

Otrzymałem informacje, że konstrukcja listew została zmieniona i nie zawierają one już żadnych elementów metalowych.

Dokładnie takie numery. Zmieniałem u siebie 2 miesiące temu. Oryginalne kupiłem na allegro u dilera VW Krół&Knapik za 440zł + wysyłka. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori na allegro za 490 zł mają następujące oznaczenia:

8D0 853 959 B

8D0 853 960 B

8D0 853 969 B

8D0 853 970 B

Otrzymałem informacje, że konstrukcja listew została zmieniona i nie zawierają one już żadnych elementów metalowych.

Dokładnie takie numery. Zmieniałem u siebie 2 miesiące temu. Oryginalne kupiłem na allegro u dilera VW Krół&Knapik za 440zł + wysyłka. Polecam

4 dni temu też zakładałem listwy od tego sprzedawcy i cenowo jak i jakościowo są super. Wewnątrz listew nie zauważyłem nic metalowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a w ETCE znalazłem takie numery

8D0 853 963 B

8D0 853 964 B

8D0 853 953 B

8D0 853 954 B

Podejrzewam, że różnica tkwi w "metalowe" i "niemetalowe"?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, a w ETCE znalazłem takie numery

8D0 853 963 B

8D0 853 964 B

8D0 853 953 B

8D0 853 954 B

Podejrzewam, że różnica tkwi w "metalowe" i "niemetalowe"?...

Podałeś numery listw drzwiowych środkowych tych pomalowanych w kolor nadwozia

---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

czyli jaki moral lepiej dac za ori wiecej i nie przejmowac sie ze cos odstaje....a nie mozna kupic oryginalow tylko na lewa strone???nie orientuje sie ktos i moze jaka cena??

Oczywiście że można kupić na sztuki - bez zniżek w salonie Audi przód coś koło 180 zł tył 110 zł :facepalm: za sztukę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...