Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny dzwiek z tyłu


soczek721

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Zostawiłem zonie moje auto na 3 tyg bo wyjechałem na poligon Przyjechała po mnie ostatnio i siadłem z tyłu z synem i usłyszałem dziwny dźwięk taki metaliczny z lewego tylnego kola Wysiadłem z auta złapałem za rylingi na dachu i zacząłem ruszać auto na boki i właśnie było słychać taki metaliczny dźwięk (skrzypienie) i tak samo jest kiedy jadę bardzo powoli i zaczynam hamować Co może być przyczyna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Zostawiłem zonie moje auto na 3 tyg bo wyjechałem na poligon Przyjechała po mnie ostatnio i siadłem z tyłu z synem i usłyszałem dziwny dźwięk taki metaliczny z lewego tylnego kola Wysiadłem z auta złapałem za rylingi na dachu i zacząłem ruszać auto na boki i właśnie było słychać taki metaliczny dźwięk (skrzypienie) i tak samo jest kiedy jadę bardzo powoli i zaczynam hamować Co może być przyczyna ?

Sprawdź tuleję metalowo-gumową, łożysko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie skrzypiał amor, jak sie wylał, takie zgrzypienie jak stara sprężyna w wersalce ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaciagnij reczny wyjdz z auta i bujaj

pozniej pusc reczny znów wysiadz i pobujaj

u mnie takie skrzpienie metaliczne powoduja tylne hamulce , czytalem ze niektórzy tez tak maja, dzialo sie to i dzieje i na starych tarczach i klockach jak i na nowych, jak mi blokowaly sie tylne hamulce to podczas jazdy tez to slyszalem podczas zakretów

zobacz czy sie nie pala porzypadkiem tylne heble

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wlasnie wydaje sie ze to hamulec ale nie moge tego spr bo jestem na poligonie Jesli faktycznie to hamulce to co mam zrobic by tak sie nie dzialo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy co sie z nimi tam dzieje, jaki jest powód ze sie zaciskaja i nie odbijaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...