Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uwalona pompa wtryskowa vp37??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie,

Auto Audi A4 1.9 TDI 1999r. AVG

Objawy: zgasł i koniec, wcześniej mrugała kontrolka od świec.

Vag wypluł takie błędy:

17970 - Quantity Adjuster (N146): Upper Limit Reached

P1562 - 35-10 - - - Intermittent

17971 - Quantity Adjuster (N146): Lower Limit Reached

P1563 - 35-10 - - - Intermittent

17969 - Quantity Adjuster (N146): Control Deviation

P1561 - 35-00 - -

czyli nastawnik do czyszczenia, jak go odkręciłem to się okazało że jabłko nastawnika które wchodzi do pompy jest urawne. Natomiast suwak na wałku w pompie ten zaznaczony na zdjęciu wogóle nie chce drgnąć, a chyba powinien chodzic lekko i się obracać? Czy to prawda?

suwak.jpg

W takim wypadku czy jest sens wymieniać sam nastawnik. A może da się jakoś rozruszać ten suwak??

Czy tak uszkodzony nastawnik da się uratować??

Jakieś inne sugestie??

Czy od razu szukać pompy??

Opublikowano

Można rozebrac pompe i ocenic szkody, ale jak pierscien dozatora sie zatarł i stanął, to troche kosztów sie robi. Na pewno tłokorozdzielacz tez do razu do wymiany plus do tego nastawnik. Moim zdaniem bardziej oplacalne jest kupic cala pompe. Za 350-450 PLN mozna wyrwac. Chyba ze masz druga za friko, to mozna sie bawic w remont.

Opublikowano

nie rozruszasz tego.Stanal jak przyspawany, jakiedys to zbijałem młotkiem w imadle i nie chcialo zejsc.

Szukaj pompy.

Opublikowano
  • Autor

Więc szukam pompy :-(((

Może ktoś ma na zbyciu do AVG??

A jak z wymianą? Trzeba rozrząd rozbierać czy się obejdzie bez tego??

Opublikowano

Pasek rozrzadu musisz zluzowac.

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

to jest pompa od 90KM i jest slabsza jak ta od avg

Opublikowano
Więc szukam pompy :-(((

Może ktoś ma na zbyciu do AVG??

A jak z wymianą? Trzeba rozrząd rozbierać czy się obejdzie bez tego??

jak chcesz to mam na zbyciu pompe z ahh w bardzo dobrym stanie

Opublikowano
  • Autor

A co sądzicie o tej?

POMPA VW I INNE TDI 028 130 115 AX (3256720998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeśli jest rzeczywiście nowa, to czy jeśli ona leżała tak długo nie używana i nie zalana, będzie dalej sprawna?

Więc szukam pompy :-(((

Może ktoś ma na zbyciu do AVG??

A jak z wymianą? Trzeba rozrząd rozbierać czy się obejdzie bez tego??

jak chcesz to mam na zbyciu pompe z ahh w bardzo dobrym stanie

A czy ona będzie pasować do AVG/AFN?

Jaka cena??

Opublikowano
A co sądzicie o tej?

POMPA VW I INNE TDI 028 130 115 AX (3256720998) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeśli jest rzeczywiście nowa, to czy jeśli ona leżała tak długo nie używana i nie zalana, będzie dalej sprawna?

Więc szukam pompy :-(((

Może ktoś ma na zbyciu do AVG??

A jak z wymianą? Trzeba rozrząd rozbierać czy się obejdzie bez tego??

jak chcesz to mam na zbyciu pompe z ahh w bardzo dobrym stanie

A czy ona będzie pasować do AVG/AFN?

Jaka cena??

jedna wtyczke masz przy pompie czy dwie?

Opublikowano

pompa wtryskowa 1.9 tdi afn 110KM audi vw Kraków ? Tablica.pl

Tu masz pompe z AFN'a :) kumpel miał ją brać ale znalazł jakąs blizej a z tej zrezygnował :) Tylko co ona jest warta --> oto jest pytanie:)

Opublikowano
  • Autor

Pompa kupiona od kolegi krzysiek1606.

Dzięki za wszystkie oferty.

Dam znać jak wyszło po wymianie.

Nie wiecie może czy ktoś skupuje tak uszkodzone pompy?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Pompa wymieniona, razem z rozrządem. Auto jeździ :-) tylko na zimnym odpala topornie, kąt na vagu waha się w przedziale 50-60 i za cholerę nie mogę tego zmienić, kręciłem pompą w całym zakresie i wartości się nie zmieniają a nadal pali na zimnym topornie. Już się boję zimy.

Jakieś sugestie??

Opublikowano
Pompa wymieniona, razem z rozrządem. Auto jeździ :-) tylko na zimnym odpala topornie, kąt na vagu waha się w przedziale 50-60 i za cholerę nie mogę tego zmienić, kręciłem pompą w całym zakresie i wartości się nie zmieniają a nadal pali na zimnym topornie. Już się boję zimy.

Jakieś sugestie??

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDkQFjAB&url=http%3A%2F%2Fforum.vwgolf.pl%2Fviewtopic.php%3Ft%3D142235&ei=Tr61UZyhLMqWhQeMmoBI&usg=AFQjCNEUnST1A2Cl4XAO_8E-wXvcKsEKLw&bvm=bv.47534661,d.ZG4

:hi:

Opublikowano
  • Autor
Pompa wymieniona, razem z rozrządem. Auto jeździ :-) tylko na zimnym odpala topornie, kąt na vagu waha się w przedziale 50-60 i za cholerę nie mogę tego zmienić, kręciłem pompą w całym zakresie i wartości się nie zmieniają a nadal pali na zimnym topornie. Już się boję zimy.

Jakieś sugestie??

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDkQFjAB&url=http%3A%2F%2Fforum.vwgolf.pl%2Fviewtopic.php%3Ft%3D142235&ei=Tr61UZyhLMqWhQeMmoBI&usg=AFQjCNEUnST1A2Cl4XAO_8E-wXvcKsEKLw&bvm=bv.47534661,d.ZG4

:hi:

A myślisz że co ja przez pół dnia robiłem??

Opublikowano

Odczyty w BS?

Opublikowano
  • Autor
Odczyty w BS?

Jutro wstawię :-)

Opublikowano

Mi chodzilo, czy odczyty podczas ustawiania przeprowadzasz w BS :-)

Opublikowano
  • Autor
Mi chodzilo, czy odczyty podczas ustawiania przeprowadzasz w BS :-)

Tak :-)

Chcecie te logi?

Opublikowano

Tak.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.