Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupa na virusa i hamownie Nowy Sącz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panowie, robimy grupówke w Kingsoft, cena promocyjna, lista narazie otwarta, można skorzystać z samej hamowni lub program z dwoma pomiarami, termin realizacji do uzgodnienia, zainteresowani pisać na forum lub tu :wink:

lista: http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spoty-nowy-sacz-02-06-2013-a-13897/index514.html

START - KingSoft

s1333897024.jpg

grupowy pomiar na hamowni:

wolantt - program - w trakcie :wink:

Jarek ns - program - zrobiony :thumbup1:

Darecy - program - zrobiony :thumbup1:

Czikita - program

Dixon - hamownia

Zemis - hamownia

siara - grill

Loko - grill

Mike - grill

Opublikowano

Oczywiście jest też możliwość zrobienia tego samego w firmie

Bartpol - Bartek Gruszka

ul. Wiosenna 12

28-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Tel:606-659-392

Mail: [email protected]

http://www.bartpol-hamownia.pl

Po wcześniejszym uzgodnieniu z Kingsoft, pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ----------

Dla zainteresowanych podaje ceny, podstawowe softy dla grupy VAG to: EDC15 to 600zł, EDC16-800zł, EDC17-1400-1600zł.

Jest możliwość zrobienia grubszych modów ale to już trzeba uzgodnić indywidualnie.

Opublikowano
  • Autor

Nie pisać PW do mnie tylko bezpośrednio do kingsoftu w Sączu lub Ostrowcu.

Podczepiam listę w pierwszym poście.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Witam

Można również kontaktować się przez priva, w miarę możliwości odpowiem na wszystkie pytania :)

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Ok ja już jestem po zabiegu chirurgicznym.

Autko jest bardziej dynamiczne i nie muli, na drugim biegu kiedyś brakowało niutków, teraz wydaje się żwawe.

po wyżej 2k obrotów dostaje solidną dawkę adrenaliny, czyli wyprzedzanie rolników wracających z dnia dyszla, w swoich starych oblepionych naklejkami GTI i Turbo bemach to czysta przyjemność :banan:

Dostając te 40 koni extra myślałem, że urwie mi suty ale tak nie jest. Jest to chyba spowodowane tym że, jeżdżę chyba jak kapelusz - trochę wolniej i mniej dynamicznie, jak przeciętny 22 latek :grin:

Nie chciałem też, wywalać DPFa, bo to nie autko na wyścigi tylko rodzinny krążownik. Dlatego też nie chciałem dobijać do 185 kucy i DPF zapchać...

To co chciałem dostałem, Dzięki Łukasz :hi:

Opublikowano

To ile teraz konkretnie masz pod maską masz jakieś wykresy z tej dziwnej ale podobno dokładnej hamowni?

Opublikowano
  • Autor

wrzucę kreskę, jak dostanę plik w jpeg, na razie mam tylko na pergaminie.

wyszło 163.3 na kołach czyli około 175 kucy na silniku w porównywalnych hamowniach podwoziowych

różnica 40 koni mechanicznych

fota i jestem gotowy na krytykę :naughty:

20130525162029.jpg

Opublikowano

No to ja też pokażę co mi tam wyszło.

Golf_AXR_King_Soft.jpg

Wynik 135 KM i 293NM bez normy na kołach. Z normą na kołach było by pewnie 140-145KM i 310NM na kołach.

Opublikowano
  • Autor

Też Ci fajnie zrobił, a ja podałem swoją kreskę mierzoną na kołach ale z korekcją DIN70020 w sumie kilka koni różnicy :wink:

Opublikowano

kolego darecy ja tez dlugo mysle i zastanawiam sie nad podwyzszeniem mocy , przeraza mnie sprzeglo i dwu mass jak u ciebie jest z tym po modzie?

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze z 10-15% zapasu :)

poprosiłem tak aby nie żyłowac do końca silnika.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

a wrzuc ten wykres na dzial z wykresami niech ocenia z ciekawosci:)

Opublikowano
  • Autor
a wrzuc ten wykres na dzial z wykresami niech ocenia z ciekawosci:)

mogą oceniać śmiało tutaj...:wink:

ale co możesz po kresce ocenić jak każdy silnik jest delikatnie inny...

liczy się to, że jestem mega zadowolony z programu, obsługi i ceny :wink:

Opublikowano
a wrzuc ten wykres na dzial z wykresami niech ocenia z ciekawosci:)

mogą oceniać śmiało tutaj...:wink:

ale co możesz po kresce ocenić jak każdy silnik jest delikatnie inny...

liczy się to, że jestem mega zadowolony z programu, obsługi i ceny :wink:

a ile zaplaciles? i jak to u nich wyglada z czasem? na ile trzeba autko zostawic?

Opublikowano
  • Autor

Ja mam ten jeden z najbardziej zabezpieczonych sterowników 17, z blokadą antytuningową, jak by Ci przez kabel poszło to było by taniej.

Jak dobrze pójdzie to na dzień... A jak było wiecej korekt... to następnego dnia.

Zadzwoń do nich i zapytaj - możesz wspomnieć ze z a4 klubu dzwonisz.

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Ja mam ten jeden z najbardziej zabezpieczonych sterowników 17, z blokadą antytuningową, jak by Ci przez kabel poszło to było by taniej.

Jak dobrze pójdzie to na dzień... A jak było wiecej korekt... to następnego dnia.

Zadzwoń do nich i zapytaj - możesz wspomnieć ze z a4 klubu dzwonisz.

iPad Tapatalk HD

ok dzieki;)

Opublikowano
  • Autor

Artur wysłałem Ci PW:wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hmmm ciekawa oferta :)

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Odświeżam wątek bo się w końcu pozbierałem i nadszedł mój czas :wink:

Opublikowano

Czy macie hamownie 4x4? bo ja mam auto do zhamowania z Quattro...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.