Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Audi A4 AVANT 06' 2.0 198,5 KM 430 NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich ;)

Chciałem zaprezentować samochód który w moim posiadaniu jest od tygodnia , autko odkupione od Andrzeja (srb38vx) i chyba zbytnio przedstawiać go nie muszę. Ogólnie samochód w pedantycznym stanie i grubo pomodzony , jazda nim to nieustająca przyjemność :)

Modyfikacje jakie zostały przeprowadzone w samochodzie :

-przyciemniane szyby

-dvd

-kierownica b8 s-line

-gałka s-line

-led w środku

-osłony podszybia (akumulatora)

-listwy szczotkowane + popielniczka + ramka biegów , zmiana na piano

-podświetlony kubek i wizytownik

-podświetlenie przestrzeni nóg i drzwi

-subwofer Bose

-głośniki Bose

-wymiana szyby pod czujniki

-lusterko wewtetrzne fotochrom

-przełącznik świateł auto

-czujnik zmierzchu deszczu coming leaving home

-hamulce 345mm i 300mm

-stabilizator RS4 tył

-zderzak s-line , gril S4

-biksenony

-samopoziomowanie

-zawieszenie s-line, zmiana sprężyn FK

-wydech na 2 kominy

-lotka s-line

-listwy dzwi s-line ,zmiana S4

-listwy progowe s-line

-sryskiwacze mgłowe

-lusterka elektrycznie składane ,grzane ,fotochrom

-wywalono korby ,dołożono elektryczne szyby tył

-podswietlenie klamek

-dołożono orginalny alarm

-zmiana modułu komfortu

-zmiana tunelu bez telefonu

-telefon w podłokietniku

-otwieranie klapy tył w srodku auta

-dołożono poduszki powietrzne tył

-felgi lato 18" zima 17"

-wymiana belki IC BRD , IC BRD, turbina BRD wywalony DPF program na 198,5KM 430,1Nm

-fotele Recaro z alkantarą i podgrzewaną tylnią kanapą

-RNS ledowy

-lampy tył a6C6

NOWE MODY

- System kontroli ciśnienia w oponach

i na koniec kilka fotek z telefonu ( sorry za jakość)

49912125.jpg

Uploaded with ImageShack.us

58536248.jpg

Uploaded with ImageShack.us

32120573.jpg

Uploaded with ImageShack.us

22359312.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Narazie zapowiada się interesująco, prosimy więcej zdjęć :naughty:

Opublikowano
:decayed: już żałuję że ją sprzedałem : Smutas:: Smutas: tylko dbaj o nią : Baseball:: Baseball:: Baseball::wink:
Opublikowano

Dbał będzie bo jest o co ;) .....,a jak nie bedzie...... to pójdzie na L4 :decayed:

Opublikowano

Już dostał ostrzeżenie :decayed: jak tak dalej będzie szalał :facepalm: to lepiej niech mnie unika:wink::grin::decayed:

Opublikowano

Najs! elegancka

Opublikowano
  • Autor
:hi: dzięki , a zaraz ruszam na giełdę do gliwic po mały zakupik do mojej kochanej :naughty::naughty:
Opublikowano

ładna lala :whistling:

Opublikowano
:hi: dzięki , a zaraz ruszam na giełdę do gliwic po mały zakupik do mojej kochanej :naughty::naughty:

Ona lubi prezenty z ASO ,a nie z giełdy :facepalm::grin:

Opublikowano

Hmmm..

Może dostanie?.... nowe alu dywaniki :kox:

Opublikowano
Hmmm..

Może dostanie?.... nowe alu dywaniki :kox:

Ciekawe co tam pan seba wymyślił :decayed::decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam Pany :hi:

dzisiaj pochwalę się moimi ledami w światłach drl

zestaw kupiłem na motohid.pl

a wygląda on tak:

c9qz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zwykłe żarówki świeciły tak:

74ig.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a teraz wygląda to tak:

rq4h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

oceniajcie jak to wygląda , mi się podoba :)

serdeczne podziękowania dla Andrzeja który poświecił mi sobotnie popołudnie i pomógł mi to założyc :hi:

a tak to furka śmiga i nic tylko się cieszyć że udało się dorwać taki okaz :banan:

także Pozdro ;)

Opublikowano
:kox::jerk::decayed:
Opublikowano

czadowe :naughty:

Opublikowano

Piekna:) i te ledy z c6 mmm <333

Opublikowano

ale paździerz :decayed:

:polew: żartuję oczywiście, auto widziałem na żywo.. tak drugiego, pedantycznie zadbanego nie widziałem :wink: jeździsz w butach? :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Witam Pany :hi:

dzisiaj pochwalę się moimi ledami w światłach drl

zestaw kupiłem na motohid.pl

a wygląda on tak:

http://img18.imageshack.us/img18/7798/c9qz.jpg

Uploaded with ImageShack.us

zwykłe żarówki świeciły tak:

http://img11.imageshack.us/img11/5512/74ig.jpg

Uploaded with ImageShack.us

a teraz wygląda to tak:

http://img534.imageshack.us/img534/1763/rq4h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

oceniajcie jak to wygląda , mi się podoba :)

serdeczne podziękowania dla Andrzeja który poświecił mi sobotnie popołudnie i pomógł mi to założyc :hi:

a tak to furka śmiga i nic tylko się cieszyć że udało się dorwać taki okaz :banan:

także Pozdro ;)

Mógłbyś cyknąć fotkę tych DRLów na zewnątrz a nie w garażu? :hi: Jaki kolor jest tego światła? :mysli:

Opublikowano

...i jak zachowują się kierowcy jadący z naprzeciwka?:eusathink::whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.