Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Audi A4 AVANT 06' 2.0 198,5 KM 430 NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
...i jak zachowują się kierowcy jadący z naprzeciwka?:eusathink::whistling:

watpie by taki "ledzik" kogokolwiek oślepił, ja bardziej martwiłbym sie tym by w słoneczny dzień był dobrze widoczny ... wciaz nie mam kiedy zabrac sie za montaz moim led drl-ów :(

Oporniki, a raczej Decodery :wink: masz wewnatrz czy tez gdzies sobie tam dyndaja poza reflektorem ?

Opublikowano
  • Autor

oporniki sa wewnatrz :)

zdj_zew.jpg

takie mam jedyne zdjecie na zewnatrz , cykne przy ostrym swietle i zdam relacje , wydaje mi sie że swieci to dobrze ani za słabo ani za mocno , nikt mi jeszcze długimi nie migał , ogolnie to fajna sprawa wg mnie , świeci troche bardziej na niebiesko niż ksenon

Opublikowano
...i jak zachowują się kierowcy jadący z naprzeciwka?:eusathink::whistling:

watpie by taki "ledzik" kogokolwiek oślepił, ja bardziej martwiłbym sie tym by w słoneczny dzień był dobrze widoczny ... wciaz nie mam kiedy zabrac sie za montaz moim led drl-ów :(

Oporniki, a raczej Decodery :wink: masz wewnatrz czy tez gdzies sobie tam dyndaja poza reflektorem ?

OK. Zobaczyłem zdjęcie z HID:wink: a te w dziennych... wiadomo:fool:

Opublikowano

Ładne autko, kolejny rodzynek ma forum powodzonka w modach:wink:

Opublikowano
  • Autor

Pany mam pewien problem , dzisiaj przestało mi świecić tylne światło z prawej strony i na fisie wyskoczył błąd brems licht nie działa stop i postój , kierunkowskaz działa , led w klapie działa , nie działa tylko ta druga część , co się mogło stać , :(

Opublikowano

ogarniemy :wink::decayed: i już nie zakładaj zadnych gównianych ledzików itp. precz z paluchami od tego auta : Tyradę: ty lepiej tylko nim jezdzi :grin:

Opublikowano

Andrzej Ty już go zostaw! :decayed: To już nie Twoje autko. :naughty::wink4: Jak wg Ciebie wygląda ten DRL na żywo? :whistling:

Opublikowano

Grzechu ja bym tego nie zakładał za same podłączenie dla mnie to zwykłe druciarstwo :facepalm: oczywiście powiedzałem to sebowi :wink: owszem ledziki swiecą fajnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Andrzej jutro u Ciebie bedę bo odkręciłem tą lampę ale tam nic nie stwierdziłem :P

Opublikowano
Andrzej jutro u Ciebie bedę bo odkręciłem tą lampę ale tam nic nie stwierdziłem :P

spoczko :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kolega Andrzej zastanawia się nad opyleniem swoich nowitkich felg , pozwolił mi je nawet przymierzyć :

n92x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:polew:

Opublikowano
:polew::polew: ale ci to :grin::decayed:
Opublikowano
  • Autor

moje 18 przy Twoich wygladaja na 16 :P

---------- Post dopisany 02-08-2013 at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2013 at 23:49 ----------

Siemanko :hi:

do autka wpadł system kontroli ciśnienia powietrza w oponach :naughty::naughty: Szczegolne podziękowanie należy się tutaj Bartkowi (Bart-s) który mi go wykonał :P aha no i Andrzej (srb38vx) dorzucił swoje pieć groszy załatwijąc mi graty :naughty:

Jeszcze raz dzięki Bartek za poświecenie swojego wolnego czasu i ogarnięcie tego w ekspresowym i perfekcyjnym tempie :hi: Wielki szacun za twój profesjonalizm :wink:

A w głowie już plany na następne mody :naughty: Jak widać choroba i mnie dopadła :polew::polew:

Opublikowano

To auto tylko zmieniło kierowcy dalej je modzi Bartuś :grin::grin: w końcu autko się doczekało czujników :wink: i tak trzymaj panie :wink::naughty:

Opublikowano
Kolega Andrzej zastanawia się nad opyleniem swoich nowitkich felg , pozwolił mi je nawet przymierzyć :

http://img51.imageshack.us/img51/7867/n92x.jpg

Uploaded with ImageShack.us

:polew:

Jak byś się zdecydował na zmianę felg to ja z chęcią bym odkupił te rs6 od Ciebie:wink: Fajna furka

Opublikowano

Siemanko :hi:

do autka wpadł system kontroli ciśnienia powietrza w oponach :naughty::naughty: Szczegolne podziękowanie należy się tutaj Bartkowi (Bart-s) który mi go wykonał :P aha no i Andrzej (srb38vx) dorzucił swoje pieć groszy załatwijąc mi graty :naughty:

Jeszcze raz dzięki Bartek za poświecenie swojego wolnego czasu i ogarnięcie tego w ekspresowym i perfekcyjnym tempie :hi: Wielki szacun za twój profesjonalizm :wink:

A w głowie już plany na następne mody :naughty: Jak widać choroba i mnie dopadła :polew::polew:

Bardzo miło było poznać i razem porezać :thumbup1: Do zobaczenia wkrótce :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Miałem okazję widzieć na żywo jak jeszcze miała przyszłość świetlaną ta Kasieńka :grin: Dbaj o nią bo będziesz dynadł na jakiejś gałęzi gdzieś na Górnym Sląsku znając poprzedniego właściciela :grin:

Opublikowano
Miałem okazję widzieć na żywo jak jeszcze miała przyszłość świetlaną ta Kasieńka :grin: Dbaj o nią bo będziesz dynadł na jakiejś gałęzi gdzieś na Górnym Sląsku znając poprzedniego właściciela :grin:

:grin::grin::polew::polew:

Opublikowano

:grin::grin::grin::grin:

młody to sprzeda i kupi se jakiegoś forda i zapomni o problemie....z każdej strony groźby ...:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Nie mogłeś mu MATIZA wcisnąć :naughty: za te same pieniądze :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.