Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 AFV Zbieżność

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam pytanie czy zbieżność może się sama przestawić. Jadąc prosto mam kierownicę 3-4 cm w lewo i muszę ją kontrować. Wcześniej nie miałem tak. Kierownica była idealnie prosto. Proszę o podpowiedzi co może być tego przyczyną?

Opublikowano

Nie może się nic samo przestawić :facepalm:, coś jest nie tak z układem kierowniczym... Proponuję jak najszybciej się tym zająć jeśli życie ci miłe... :hi:

Opublikowano
Koledzy mam pytanie czy zbieżność może się sama przestawić. Jadąc prosto mam kierownicę 3-4 cm w lewo i muszę ją kontrować. Wcześniej nie miałem tak. Kierownica była idealnie prosto. Proszę o podpowiedzi co może być tego przyczyną?

Napewno sama się nie przestawi.

Powodem może być np:

uderzenie kołem w dziurę, krawężnik itp.

montaż używanych inaczej zdartych opon

montaż nowej końcówki drążka itp

Opublikowano

Może masz za mało powietrza w jednym kole?

Opublikowano

ciągle tak jest ? Może jechaleś po koleinach lub droga była mocno pochylona czy coś ?

Opublikowano

a powiedzcie mi czy wystepuje wogole jakis luz tzn czy powinien byc jakis minimalny luz na kierownicy czy nie powinien wystepowac??

Opublikowano

witam przyczyna jest tylna wicieraczka

Opublikowano
  • Autor

kolega dlugi miałeś rację. Powodem złej zbieżnosci było mało powietrza w prawym kole

Opublikowano
kolega dlugi miałeś rację. Powodem złej zbieżnosci było mało powietrza w prawym kole

Dobrze ze zauwazyles w pore. Kilka lat temu zrobilem trase Wroclaw - Gdansk majac 1.5 atmosfery w jednym kole i opona byla do wyrzucenia :/

Opublikowano

a powiedzcie mi czy wystepuje wogole jakis luz tzn czy powinien byc jakis minimalny luz na kierownicy czy nie powinien wystepowac??

Opublikowano

Na włączonym silniku nie powinno nić pukać przy szybkim ruszaniu lewo prawo.

Opublikowano

pukac to mi nic nie puka tylko mam lekki luz tzn jakies pol centymetra moze no i nie wiem czy ma tak byc czy nie

Opublikowano

Jeżeli mówisz że nic totalnie nie puka Tobie to można wykluczyć luz na końcówkach drążka, samego drążka i maglownicy więc masz wszystko ok.

Opublikowano

a jezeli slychac lekkie pukanie np. na przejazdach kolejowych? przy skrecaniu w lewo i w prawo nic mi nie puka, chociaz fakt taki ze bardzo mi buczy pompa wspomagania...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.