Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.5 dlaczego krąży wokół tego silnika zła opinia?


Piko94

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się A4 z tym silnikiem jeździło za***iście:wink: w każdym silniku zdarzają się jakieś awarie bo wszystko co pracuje musi się zużywać:naughty::naughty::naughty:

W moim AKNie miałem tylko jeden problem - urwał mi się łąńcuch od pompy oleju przy 100km/h i lekko silnik zmieliło ale co tam:kwasny:

Następne moje auto będzie na pewno V6 TDI

Ten komentarz oddaje wszystko.. ; ...tzn, ten silnik jest genialny tylko lubi się rozp...ić :)

Wiesz Grzegorz myślę że jak Twój przedmówca nadal masz ochote na ten silnik,stara miłość nie rdzewieje :)

Ja mam ochotę na ten silnik... (patrz swój avatar) :)

nie chciałem ale ... eeehhhhh.Mój Avatar przedstawia chłopca co dostał kare za nie poprawne zachowanie(logo audi OOOO jest na piłce).Morał z avatara: Jak masz drutować to nie w audi 2.5TDI bo dostaniesz za swoję(jak coś to rezać :D).Życze Ci miłego użytkowania BMW ... a od audi 2.5tdi...z dala bo nie potrafisz zadbać bądź zrobiłeś po łebkach i obchnołeś żydowi niech się martwi "inny".Potem takie dziwne tematy i opinie wychodzą.Bezawaryjności wszystkim użytkownikom A4 B5 2.5TDI !!!

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

Tu jest cały artykuł dotyczący tego silnika

Diesel 2.5 TDI V6, czyli duża wpadka Volkswagena

Miałeś ten sinik?? czy tylko postami lub linkami starasz się "nabić posty"??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Krzysiek, Krzysiek. Setki godzin spędzonych w garażu przez te 5 lat (upał nie upał, mróz nie mróz), ponad 10 tys, które wydałem i zarzucasz mi niedbalstwo i druciarstwo? Wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Krzysiek, Krzysiek. Setki godzin spędzonych w garażu przez te 5 lat (upał nie upał, mróz nie mróz), ponad 10 tys, które wydałem i zarzucasz mi niedbalstwo i druciarstwo? Wstyd.

Wybacz Grześku jeśli Cię to bardzo uraziło ale jeśli 10k wydane na silnik o musi być coś nie tak.Tak jak pisałem wcześniej życzę bezawaryjności :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jakoś to zniosę. ;) No właśnie z tym silnikiem było coś nie tak i cały czas o tym piszę. Był nieuleczalnie chory i nie byłem w stanie go uzdrowić za te pieniądze. Czy mój przypadek był jednostkowy, na pewno nie, i jeżeli w ten sposób odwiodę kogoś od podjęcia ryzyka kupna Audi z tym silnikiem i ewentualnego poniesienia bardzo dużych kosztów na naprawy, to chyba warto pisać o własnych doświadczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jakoś to zniosę. ;) No właśnie z tym silnikiem było coś nie tak i cały czas o tym piszę. Był nieuleczalnie chory i nie byłem w stanie go uzdrowić za te pieniądze. Czy mój przypadek był jednostkowy, na pewno nie, i jeżeli w ten sposób odwiodę kogoś od podjęcia ryzyka kupna Audi z tym silnikiem i ewentualnego poniesienia bardzo dużych kosztów na naprawy, to chyba warto pisać o własnych doświadczeniach.

:brawo:....tak...właśnie tak należy robić..............po to jest forum by sobie pomagać ,a nie wpieprzać na minę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale większość w necie złych opini o 2.5 v6 jest nie od właścicieli. tylko od kogoś kto gdzieś słyszał że kolegi kolega itd.. miał problem z tym motorem. Mnóstwo aut właśnie z tym motorem lata I jakoś nie zalegają po warsztatach tylko ciężko pracują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale większość w necie złych opini o 2.5 v6 jest nie od właścicieli. tylko od kogoś kto gdzieś słyszał że kolegi kolega itd.. miał problem z tym motorem. Mnóstwo aut właśnie z tym motorem lata I jakoś nie zalegają po warsztatach tylko ciężko pracują

...a no właśnie .....ja swoim skrobnę jakieś 45-50k rocznie....właściciele 1.9 "produkują" podobne przeloty ?

Mój to wół roboczy....ale z takim planem go kupiłem....lać i latać ......

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej:wink: nieśmiertelny 1Z, tam nie ma co sie psuć, ewentualnie wtryski zaczna lać, ale ile to roboty:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no raczej:wink: nieśmiertelny 1Z, tam nie ma co sie psuć, ewentualnie wtryski zaczna lać, ale ile to roboty:decayed:

Miałem.....ale TO skrajność.....

wysłane z one v :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata jazdy 2.5tdi z Q jak narazie odpukac bez kompleksów Jedyne wydatki oliwa ,filterki swiece zarowe i nowy aku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Krzysiek, Krzysiek. Setki godzin spędzonych w garażu przez te 5 lat (upał nie upał, mróz nie mróz), ponad 10 tys, które wydałem i zarzucasz mi niedbalstwo i druciarstwo? Wstyd.

Wybacz Grześku jeśli Cię to bardzo uraziło ale jeśli 10k wydane na silnik o musi być coś nie tak.Tak jak pisałem wcześniej życzę bezawaryjności :).

No ale pozniej chodzil jak ta lala co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale nie ma co narzekać na"nasze buble" bo ostatnio czytalem jakiś ranking dotyczący niewypalow i na miejscu numer 1. Bylo????

:whistling:2.0tdi

Straciliśmy pierwsze miejscw:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 2.0tdi mam wrazenie ze zrobi wieksza furore niz poczciwe v6tdi :naughty:

z tym ze po modyfikacji

http://a4-klub.pl/2-0-197/all-b7-likwidacja-walkow-wyrownowazajacych-silnika-2-0-tdi-swap-pompy-oleju-113704/

wcale nie jest juz taki awaryjny ten silnik:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety każdy silnik coś ma na minus :kwasny:

Nie ma idealnych silników. Bo przecież nikt by nie zarabiał . Używa się więc się zużywa Wymienia i jeździ dalej . :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...