Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Perełka polskiej motoryzacji - dla pasjonatów :-)


sokal

Rekomendowane odpowiedzi

no i porządek ktoś zrobił. cena jest 120 tysiecy. Teraz jeszcze powinno się znaleźć wszystkich pryszczatych podbijaczy i każemu kazać zapłącić 10% tego co licytował. niejeden ścierwojad przez całe życie tego by i tak nie zarobił. nie wiem, albo od razu wieszać ?

jestem cholernie uczulony na ludzką głupotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i porządek ktoś zrobił. cena jest 120 tysiecy. Teraz jeszcze powinno się znaleźć wszystkich pryszczatych podbijaczy i każemu kazać zapłącić 10% tego co licytował. niejeden ścierwojad przez całe życie tego by i tak nie zarobił. nie wiem, albo od razu wieszać ?

jestem cholernie uczulony na ludzką głupotę.

już znowu zaczynają.

niech odpracowują 10% kwoty przy budowie dróg, a po odpracowaniu amputować dłonie. ciekawszego życia i tak sobie nie zapewnią. oczywiście osobników płci męskiej należy jak najszybciej wykastrować co by przypadkiem swoich przesranych genów nie przekazli dalej.

a allegro niech pozwoli zakładać konta 13latkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internet niestety pokazał, ilu jest głupich ludzi na tym świecie. I przy okazji wyzwolił nowe nieodkryte pokłady debilizmu, szczególnie w młodych ludziach. W takich momentach to aż się prosi, żeby ograniczać dostęp do sieci i walczyć z anonimowością. Bo jak na to patrzę, to mniej zagrożeń widzę w szympansie z brzytwą w ręku niż nastolatku z dostępem do sieci. Z resztą o czym mowa, niejednego rodzica należałoby się zapytać co ten jego gnojek robi w ogóle w sieci i to jeszcze bez kontroli? Gówniarzom internet nie jest do niczego potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjemy w kraju milionerów :kox:

albo bezmózgich trollów internetowych, z którymi taki kolos jak allegro nie może sobie poradzić.

to nie 1 aukcja w tym stylu :-(

Dokładnie. Allegro powinno wprowadzić jakiś limit, że np. dopuszczają licytujących, których mają konto na Allegro jakiś czas min rok i np. 30 komentarzy i w tym 90% pozytywnych. Nie wiem czy takie coś jest możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żyjemy w kraju milionerów :kox:

albo bezmózgich trollów internetowych, z którymi taki kolos jak allegro nie może sobie poradzić.

to nie 1 aukcja w tym stylu :-(

Dokładnie. Allegro powinno wprowadzić jakiś limit, że np. dopuszczają licytujących, których mają konto na Allegro jakiś czas min rok i np. 30 komentarzy i w tym 90% pozytywnych. Nie wiem czy takie coś jest możliwe...

Może też po prostu takie poważne oferty należałoby licytować jakoś inaczej, nie na allegro tylko jakoś inaczej. nie wiem czy w Polsce odbywają się jakieś realne aukcje samochodów? gdzie ktoś zainteresowany musi wpłacić kaucję itd?

albo na allegro wprowadzić opcję z wpłatą kaucji czy wadium jak się to tam nazywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

697 369,00 zł. Ciekaw jestem czy ktoś rzeczywiście tyle da... :facepalm:, a jak da to sprzedający zrobi interes życia :decayed:.

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ----------

1 300 000 zł. Ktoś sobie znowu jaja robi :facepalm::doh:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jednak była sciema? a już myslałe, ze naprawdę za tyle pojdzie

dzisiaj rano to jeszcze można było patrzeć i podziwiać... ale to co się zaczęło później to tylko popis ludzkiej głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze kojarze to w dziale Motoryzacja - Samochody allegro nie ma zadnej prowizji ze sprzedazy. Ogloszenie kosztuje prawie 30zl i wlasnie w dziale Motoryzacja - Samochody aukcje traktowane sa jako ogloszenia.

Hmm... Ja kiedyś Passata znajomemu sprzedałem to dowalili jeszcze procent od sprzedaży.. ale to był może 2009rok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki był ostatni screen...

maluch_3.jpg

a potem:

maluch_4.jpg

widać ktoś już stał z laweta pod domem i sporą ilością gotówki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nawet ponad miliard zł :facepalm:

A sprzedający ciągle tylko odwoływał oferty...

W końcu się wkurwił i odwołał wszystkie...

Szkoda że debile zrobiły z tego taki chlew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać nawet że na allegro występuje polski typ trolla internetowego:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym zostawił niech żyje swoim życiem i procesował się potem. Ustalić IP to nie problem :wink: Niech pajace płaca do końca życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać nawet że na allegro występuje polski typ trolla internetowego:facepalm:

śmiem twierdzić, że allegro to jest takim największym trollem wspierającym oszustów i złodziei.

Oni robią wszystko by ułatwić "interesy" tym co nie trzeba.

musiałem za 20zł zgłaszać oszustwo na policje, bo inaczej nie oddali by kasy z programu ochrony kupujących :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez byla afera kilka lat temu (ze 3?) jak gosciu zalicytowal jakies auto za kilkadziesiat tysiecy PLN a pozniej sie okazalo, ze nie mial takiej kasy i chcial wszystko odkrecic. O ile pamietam, skonczylo sie procesem sadowym. Pamieta ktos ta sprawe? Aukcja bylo oczywiscie via allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez byla afera kilka lat temu (ze 3?) jak gosciu zalicytowal jakies auto za kilkadziesiat tysiecy PLN a pozniej sie okazalo, ze nie mial takiej kasy i chcial wszystko odkrecic. O ile pamietam, skonczylo sie procesem sadowym. Pamieta ktos ta sprawe? Aukcja bylo oczywiscie via allegro.

ja coś kojarzę że była akcja że gościu się pomylił i jedno zero za mało napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było ale to było dawniej, chyba jeep to był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...