Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś trochę porezane do serii jak to Miszka mawia....zmieniony czujnik stopu na hamulcu ....sypało błędami na vag'u ....a i sam stop sie sam włanczał...:doh:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś trochę porezane do serii jak to Miszka mawia....zmieniony czujnik stopu na hamulcu ....sypało błędami na vag'u ....a i sam stop sie sam włanczał...:doh:...

rezanie do serii masz wtedy jak kupujesz padło i najpierw musisz wj***ć kupe siana na doprowadzenia auta do normalnego stanu...później już nie masz kasy żeby porezać ponad serię,dochodzisz do wniosku, że i tak z tego nic nie będzie i sprzedajesz trupa za cenę rynkową, liczysz, że wpakowałeś w auto z 10k i wychodzi, że sprzedałeś za tyle co w nie włożyłeś :polew:

i oto takie rezanie do serii :grin:

btw u mnie tylko do serii rezam - jestem normalny tzn chciałbym być :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka jakbym go sprzedał za to co włożyłem do niego ......to bym sie ucieszył ;)

Danielu....to tylko czujnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle czasu znam i widzę tego smerfa i jestem dalej pod wrażeniem tego autka :naughty::jerk: arturoo się postarzał o 15 lat i jest już brzydki :grin: a smerf się prezentuje :kox: :kox::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naniose Ci do auta przy wsiadaniu za to coś napisał :naughty: ....:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miszka jakbym go sprzedał za to co włożyłem do niego ......to bym sie ucieszył ;)

Danielu....to tylko czujnik ;)

Wiem, że to tylko czujnik ale przypuszczam ze to była sugestia z jego strony haha :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam nowego moda:naughty:

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

i coś do niego mam:decayed:

20140118_135806.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki kolorku!!! Teraz będziesz DKPZJ (Durna Klubowa Parówa Z Jastrzębia) a nie DPZJ (Durna Parówa Z Jastrzębia).

Słyszałem że 2 lata zastanawiałeś się nad zmianą kolorku ale przeważyło to że kubowicz płaci za zlot o 20zł taniej :polew:

P.S. czy to oznacza że przelamujesz auto? byłeś niebieski to pasowało, teraz nie pasuje... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew:

całość oszczedzona na BT przeznaczy na zmiane koloru:grin:

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 13:35 ----------

Woerthersee-Day-1-2013-PMcG-15.jpg smerf :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::polew::polew:

całość oszczedzona na BT przeznaczy na zmiane koloru:grin:

---------- Post dopisany 25-01-2014 at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany 23-01-2014 at 13:35 ----------

http://cdn.speedhunters.com/wp-content/uploads/2013/04/Woerthersee-Day-1-2013-PMcG-15.jpg smerf :naughty:

to nie szyderstwo, to życzenia zmiany auta na takie i z takimi felgami:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...