Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no zupełnie coś innego....potestuję w czasie jazdy jak to się sprawdza na jakiejś prędkości.....zobaczymy ,czy też będzie tak różowo :grin::wink:

Opublikowano
no zupełnie coś innego....potestuję w czasie jazdy jak to się sprawdza na jakiejś prędkości.....zobaczymy ,czy też będzie tak różowo :grin::wink:

Ja miałem mgiełkowe w astrze i przy max prędkości (czytaj 180~ :decayed: ) idealnie był płyn rozprowadzany :wink:

Opublikowano

Jeszcze trochę porezasz i będzie w końcu Das Auto w hajlajnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

się zobaczy :wink:

Opublikowano

Arturo pisz jakie koszty tego moda.

W hultaju mam mgłowe i to mega się spisuje

Opublikowano
  • Autor

koszt :whistling:............ szukaj grzanych(jak masz też u siebie :wink: ) z vw ...lupo /polo/golf/passat/transporter skoda octavia seat arosa/ibiza/leon w dobrym pieniądzu....nożyk , 2 cm koszulki termokurczliwej ,klej ,i trochę Twojego czasu :wink:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

30-40 pln:whistling:

Opublikowano

Ja mam grzane bo jakieś kable idą pod maską. Ino ja mam przedlifta i spryski na masce. Podszybie poliftowe z wyciętymi miejscami. Ciekawe czy w masce da radę zainstalować to. Może wystarczy nowe otwory wyrezać i nawet nie trzeba będzie ciąć :D

Opublikowano
  • Autor

Piter ja szukałem chowanych z dołu ....ale do Ciebie.... luknij na spryski na allegro np. z insigni :wink:

Opublikowano

jutro w cyklu programów "Arturoo zaprasza" autor przedstawi:

-jak dywan z salonu przekształcić w praktyczny dywanik samochodowy

-super moc czyli jak za pomocą dezodorantu zrobić miotacz ognia z wydechu

-zapaszek, czyli jak za pomocą kawałku kartonika, listka z trawnika i kropelki żywicy zrobić choinke zapachową

ponadto za tydzień przedstawi nam:

-jak zamocować lusterko z matiza do audi przy użyciu gumy do żucia

-jak przerobić listwy z poloneza za pomocą noża kuchennego, by pasowały jak ulał

-jak przymocować orurowanie z kamaza przy użyciu trytytek

-jak z plandeki z tarpana zrobić poręczny garaż

ZAPRASZAMY!!!

Opublikowano
  • Autor

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

co Ty bierzesz ,że masz taką wenę :jerk::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

A to wszystko z serii: Adam Słodowy zaprasza.

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Artur ostatnio wysłał mi tutorial jak zrobić wzmacniacz bose wykorzystując toster i maszynę do pisania :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Artur ostatnio wysłał mi tutorial jak zrobić wzmacniacz bose wykorzystując toster i maszynę do pisania :decayed:

Młody ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ? :naughty:

Opublikowano
Artur ostatnio wysłał mi tutorial jak zrobić wzmacniacz bose wykorzystując toster i maszynę do pisania :decayed:

Młody ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ? :naughty:

Arturo użył skrótu myślowego. Tutaj pełna wypowiedź:

Młody (przecież to chodziło o opiekacz i maszyne do pisania...a nie toster... tak to tylko jakieś zwarcie się może zrobić...) ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ?

Opublikowano
  • Autor
:decayed: patrzcie....nie wiedziałem ,że do kolorku dostanę translator :decayed:
Opublikowano
podobno Artur zamówił już chrom na metry :grin:

nie Panie Kolego .....to na pewno nie ja :wink:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

porównanie rozstawów plastików blokujących w jednym i drugim sprysku

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/829/bwmu.jpg

i porównanie działania jeden ori jeden z "paska"

wyciąłem plastiki blokujące

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/703/u7xi.jpg

przykleiłem wycięte plastiki blokujące ....jakiś dwuskładnikowy klej ....mam nadzieję ,że będzie się trzymało :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/513/oux5.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/600/f6am.jpg

i do porównania audi z przerobionym vwhttp://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/853/52ie.jpg

Jak mozesz to podrzuć jakie te spryski mają numery cześci

Opublikowano
  • Autor

6E0955986B :wink: grzany sprysk.....

Opublikowano
Artur ostatnio wysłał mi tutorial jak zrobić wzmacniacz bose wykorzystując toster i maszynę do pisania :decayed:

Młody ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ? :naughty:

Arturo użył skrótu myślowego. Tutaj pełna wypowiedź:

Młody (przecież to chodziło o opiekacz i maszyne do pisania...a nie toster... tak to tylko jakieś zwarcie się może zrobić...) ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ?

No tak.. faktycznie o to chodziło... :grin:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

399.jpg

402.jpg

407.jpg

408.jpg

409.jpg

412.jpg

byłem w muzeum :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.