Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue


Arturoo

Rekomendowane odpowiedzi

no zupełnie coś innego....potestuję w czasie jazdy jak to się sprawdza na jakiejś prędkości.....zobaczymy ,czy też będzie tak różowo :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zupełnie coś innego....potestuję w czasie jazdy jak to się sprawdza na jakiejś prędkości.....zobaczymy ,czy też będzie tak różowo :grin::wink:

Ja miałem mgiełkowe w astrze i przy max prędkości (czytaj 180~ :decayed: ) idealnie był płyn rozprowadzany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt :whistling:............ szukaj grzanych(jak masz też u siebie :wink: ) z vw ...lupo /polo/golf/passat/transporter skoda octavia seat arosa/ibiza/leon w dobrym pieniądzu....nożyk , 2 cm koszulki termokurczliwej ,klej ,i trochę Twojego czasu :wink:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

30-40 pln:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grzane bo jakieś kable idą pod maską. Ino ja mam przedlifta i spryski na masce. Podszybie poliftowe z wyciętymi miejscami. Ciekawe czy w masce da radę zainstalować to. Może wystarczy nowe otwory wyrezać i nawet nie trzeba będzie ciąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter ja szukałem chowanych z dołu ....ale do Ciebie.... luknij na spryski na allegro np. z insigni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro w cyklu programów "Arturoo zaprasza" autor przedstawi:

-jak dywan z salonu przekształcić w praktyczny dywanik samochodowy

-super moc czyli jak za pomocą dezodorantu zrobić miotacz ognia z wydechu

-zapaszek, czyli jak za pomocą kawałku kartonika, listka z trawnika i kropelki żywicy zrobić choinke zapachową

ponadto za tydzień przedstawi nam:

-jak zamocować lusterko z matiza do audi przy użyciu gumy do żucia

-jak przerobić listwy z poloneza za pomocą noża kuchennego, by pasowały jak ulał

-jak przymocować orurowanie z kamaza przy użyciu trytytek

-jak z plandeki z tarpana zrobić poręczny garaż

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ----------

co Ty bierzesz ,że masz taką wenę :jerk::kox::kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko z serii: Adam Słodowy zaprasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ostatnio wysłał mi tutorial jak zrobić wzmacniacz bose wykorzystując toster i maszynę do pisania :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ostatnio wysłał mi tutorial jak zrobić wzmacniacz bose wykorzystując toster i maszynę do pisania :decayed:

Młody ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ostatnio wysłał mi tutorial jak zrobić wzmacniacz bose wykorzystując toster i maszynę do pisania :decayed:

Młody ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ? :naughty:

Arturo użył skrótu myślowego. Tutaj pełna wypowiedź:

Młody (przecież to chodziło o opiekacz i maszyne do pisania...a nie toster... tak to tylko jakieś zwarcie się może zrobić...) ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: patrzcie....nie wiedziałem ,że do kolorku dostanę translator :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno Artur zamówił już chrom na metry :grin:

nie Panie Kolego .....to na pewno nie ja :wink:

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ----------

porównanie rozstawów plastików blokujących w jednym i drugim sprysku

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/829/bwmu.jpg

i porównanie działania jeden ori jeden z "paska"

wyciąłem plastiki blokujące

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/703/u7xi.jpg

przykleiłem wycięte plastiki blokujące ....jakiś dwuskładnikowy klej ....mam nadzieję ,że będzie się trzymało :wink:

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/513/oux5.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/600/f6am.jpg

i do porównania audi z przerobionym vwhttp://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/853/52ie.jpg

Jak mozesz to podrzuć jakie te spryski mają numery cześci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur ostatnio wysłał mi tutorial jak zrobić wzmacniacz bose wykorzystując toster i maszynę do pisania :decayed:

Młody ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ? :naughty:

Arturo użył skrótu myślowego. Tutaj pełna wypowiedź:

Młody (przecież to chodziło o opiekacz i maszyne do pisania...a nie toster... tak to tylko jakieś zwarcie się może zrobić...) ....Ty sie Boga nie boisz ,czy jak ?

No tak.. faktycznie o to chodziło... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...