Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Musisz szukać prostego wzor, najlepie 5-6 ramion, bo jak dasz coś takiego co pokazał Damian przy balonie i kozie to będzie wyglądało co najmniej komicznie ;)

Opublikowano
  • Autor

znalazłem fajne....ale szukam okazyjnej ceny ;)

Opublikowano

Wrzuc linka albo foty

Opublikowano

Możesz mi powiedzieć jak z przekładką Symphony na RNS-E z A6 C5, coś trzeba grzebać czy wyciągam, podpinam i bangla? (nie mam na myśli PL menu i ew map bo to rozumiem w razie konieczności trzeba wgrać)


Swoją drogą, świetna audica, lakier robi robote :wink:

Opublikowano
  • Autor

:hi: dzięki :)

Potrzebujesz przejściówki pod rns'a...znam kogoś kto ma takowe ;):)

Trochę zabawy w kabelkologie było z blutkiem i mikrofonem ...ale do przejścia ;).

Kolor na wiosnę troszkę odmłodzić o "kilka" mikronów będzie trzeba...dopiero to jakoś może będzie wyglądało ;)

Opublikowano

Czyli generalnie można to samemu ogarnąć :) Jeśli możesz podaj te namiary, na dniach zamawiam graty i polecę. Orientujesz się może czy da pod RNS-E z A6 C5 jakoś podpiąć kamerę cofania?

Mam nadzieje że jak do swojej wrzucę jakieś nowe buty, zrobię w środku co trzeba to spotkamy się gdzieś kiedyś na jakimś zlocie ;) ten kolor jest obłędny :banan:

Opublikowano
  • Autor

graty pod kamerkę ogarnie Ci ten Kolega ;)

graty pod rns'a- przejściówki załatwi ten Kolega

:) nie ma za co :hi:

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Nie wiem czy już kupiłeś opony ale polecam rozmiar 205/50/17. Najlepsza opcja na felge 7.5j lub 8j jeżeli chce sie zachować komfort jazdy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Tak ale przy okazji hamulec musi mieć kontakt z asfaltem dobry ;)

Kolejna przymiarka ...

b17ea0052e9f866cc6bb9ccae8eba91a.jpg

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

nie głupie, jaka szerokkość i et???

Opublikowano
  • Autor

7J, et 38

Opublikowano

:thumbdown:

Opublikowano

Tak ale przy okazji hamulec musi mieć kontakt z asfaltem dobry ;)

Kolejna przymiarka ...

b17ea0052e9f866cc6bb9ccae8eba91a.jpg

mało luftu sam tam mosz...chyba, że przymierzołeś fela ze 1.6 :decayed:

Opublikowano

Artur, myślisz że poczujesz aż taki komfort przy zmianie z 18''225/40 na 17'' 225/45? grubo się mylisz, jak chcesz komfortu to wywal te duże hamulce i zakładaj 15'', zawias który aktualnie masz + nie pierwszej nowości gumy robią tu największą robotę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Pucek ...kiedyś temat koła był wałkowany u nas i wyszło ,że różnica między 15, a 19 nie istnieje...pamiętasz ?? :decayed:

Hamulec czuć tak samo ale jego czuć jako masę nieresorowaną ;) ,a to zupełnie co innego .

Zawias gdybym musiał zmienić ...to powrót do 1be i 15" jest bez sensem bo się na tym człowiek zabije :D.

Obecne gumy mam 2 sezon od nowości ;) .

PS.Szukam dalej koła :);) .

Opublikowano

Wziołbych te koła do tiguana ale potrzebuje 8"....

Opublikowano
  • Autor

Wziołbych te koła do tiguana ale potrzebuje 8"....

mam dziwne wrażenie ,że....................... śląsk(zaczki) Ci nie obce :grin:

Opublikowano

ano ni, parech dziołch sie obrocoło w wakacyje na muorzem :grin:

Opublikowano
  • Autor

znaczy się kogut ? :naughty::D

Opublikowano

3sdmy sa mega, ja kupilem tomasony, troche tansze ale tez zarabiste, i maja 8J

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.