Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W5w podpięte pod przetwornice wygląda będzie jak spawarka.

Opublikowano
  • Autor

też się dziwiłem co znowu ten Kuba wykombinował :grin:



Kilka dni temu udało się dokładkę pod pdc trafić ,a wczoraj wpadła na autko :) .

76937f7b4dd3b4e728e0ba6708a4828b.jpg

Czujniki wpadły nie ori bo starych czujek nie chciałem .
Opublikowano

pokaż foty przodu

Opublikowano
  • Autor

Secio dzięki za pomoc :hi:

Przodu ? A co tam jest ciekawego ? :)

Opublikowano

no wlasnie co ?

:D

Opublikowano
  • Autor

pokaż foty przodu

7766db6a01caae3e0d3dd2c4d5f130b9.jpg

;)

Opublikowano

też się dziwiłem co znowu ten Kuba wykombinował :grin:

Kilka dni temu udało się dokładkę pod pdc trafić ,a wczoraj wpadła na autko :) .

76937f7b4dd3b4e728e0ba6708a4828b.jpg

Czujniki wpadły nie ori bo starych czujek nie chciałem .

a mówiłem nie popełnij mojego błędu. Teraz już tego nie pomalujesz :facepalm:

Opublikowano

Artur jak ta farbka?? dała radę??? widze nie jest źle,.

fajnie by było żebysmy bliźniaki mieli, ale foteli i 4 łapy nie dorezam niestety,.

Opublikowano

przecież lampy robiłeś a dokładniej soczewy myślałem że robiłeś też smoked front

Opublikowano
  • Autor

przecież lampy robiłeś a dokładniej soczewy myślałem że robiłeś też smoked front

mnie to nie podchodzi ;)

też się dziwiłem co znowu ten Kuba wykombinował :grin:

Kilka dni temu udało się dokładkę pod pdc trafić ,a wczoraj wpadła na autko :) .

76937f7b4dd3b4e728e0ba6708a4828b.jpg

Czujniki wpadły nie ori bo starych czujek nie chciałem .

a mówiłem nie popełnij mojego błędu. Teraz już tego nie pomalujesz :facepalm:

a założysz się o butelczynę ? :naughty::)

Artur jak ta farbka?? dała radę???

nie malowałem...pomaluję razem z przednią :)

Opublikowano

przecież lampy robiłeś a dokładniej soczewy myślałem że robiłeś też smoked front

mnie to nie podchodzi ;)

też się dziwiłem co znowu ten Kuba wykombinował :grin:

Kilka dni temu udało się dokładkę pod pdc trafić ,a wczoraj wpadła na autko :) .

76937f7b4dd3b4e728e0ba6708a4828b.jpg

Czujniki wpadły nie ori bo starych czujek nie chciałem .

a mówiłem nie popełnij mojego błędu. Teraz już tego nie pomalujesz :facepalm:

a założysz się o butelczynę ? :naughty::)

Artur jak ta farbka?? dała radę???

nie malowałem...pomaluję razem z przednią :)

A będzie w końcu okazja ją razem wypić??

Opublikowano

autko ładne duży plus za mody,powodzonka

Opublikowano
  • Autor

jak tylko dożyję to nie ma problemu ;)


autko ładne duży plus za mody,powodzonka

thx :):hi:

Opublikowano

Przydały by sie koncowki wydechu z diesla z C5 badz jakies okragle 80fi bo ladnie wypelniaja dokladke PDC. Wiazke juz polozyles? Gdzie umiesciles buzzer od czujnikow?

Opublikowano
  • Autor

Przydały by sie koncowki wydechu z diesla z C5 badz jakies okragle 80fi bo ladnie wypelniaja dokladke PDC. Wiazke juz polozyles? Gdzie umiesciles buzzer od czujnikow?

wiązka poszła prawym boczkiem...w podłodze schowka jest dziura fi 4-5cm z zaślepką gumową ;)

wydech zostanie seryjny ;)...

chyba :)

Opublikowano

Artur wybór w końcówkach jest olbrzymi.. Ta by fajnie pasowała do B5

hello-kitty-exhuast-pipe.jpg

Opublikowano
  • Autor

buzer został w prawym boczku ;)


Artur wybór w końcówkach jest olbrzymi.. Ta by fajnie pasowała do B5

hello-kitty-exhuast-pipe.jpg

długo na działanie słońca dziś byłeś narażony ? :naughty::D

Opublikowano

Artur, weź że porób coś konkretnego przy tym aucie bo nic się nie zmienia.. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Artur, weź że porób coś konkretnego przy tym aucie bo nic się nie zmienia.. :decayed:

wiem...ale nie mam pomysłu :kwasny:

Opublikowano

Artur, weź że porób coś konkretnego przy tym aucie bo nic się nie zmienia.. :decayed:

wiem...ale nie mam pomysłu :kwasny:

Moze jakas barierka :naughty::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.