Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Dołożenie pilota do seryjnego centralnego zamka - jak i co ?


rafi1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Chcialbym sobie otwierac drzwi z pilota. Centralny juz mam seryjny czyli pneumatyczny. Napewno to ktos juz przerabial. Teraz mojhe pytania brzmia:

1. pod jakie kable trzeba sie podpiac w bagazniku (kolory)?

2. jaki zestaw najlepiej kupic (co polecacie z autopsji)??

3 Ogolnie jak do tego sie zabrac??

Licze na wasza fachowa pomoc i od razu mowie ze nie moglem znalezc nic ciekawego na forum

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja zakupiłem na allegro od allegrowicza Firma_Darek sterownik z dwoma pilotami zrobiony pod dany model samochodu - nie jakiś uniwersalny ponieważ czytałem że można bardzo szybko spalić pompkę centralnego zwykłym sterownikiem- sprzedający daje pełny opis montażu, a montowałem to koło nóg kierowcy w słupku i wszystkie podłączenia się tam wykona takie jak: domykanie szyb, miganie kierunków, oczywiście zamykanie i otwieranie centralnego oraz samo uzbrojenie czyli sleep. u mnie to działa bez zarzutów. cena 150zł trochę drogo ale warto.

mam opis podłączenia ale plik jest chroniony hasłem i nie pamiętam hasła.

pozdrawiam neni :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neni a nie moglbys nmapisac do tego sprzedawcy z prosba o podanie tego hasla??[br]Dopisany: 28 Lipiec 2008, 20:14 _________________________________________________neni a powiedz mi jeszzce czy domykanie szyb u ciebie z pilota dziala bez zarzutów? Bo ja kiedys montowal sterownik ale w golfie III i gdy otwieralem auto to szyby sie troche uchylaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno przerabiałem ten temat ,wiec od początku

zdjąć plastik pod kierownicą , lepszy dostęp do kabli i dobre miejsce na centralkę,

*od strony pedału sprzęgła zdjąć plastik pod którymi są prawie wszystkie przewody które potrzebujemy

zasilanie - pod skrzynką z przekaznikami drugi słupek od lewej +12 cały czas

kierunkowskazy- przewody czarno-biały , czarno zielony *

centralny zamek - popielato-biały otwieranie i czerwono-niebieski zamykanie ,sterowanie minusem*

domykanie szyb - czerwono-brązowy ,sterowane minusem*

wyłączniki drzwi - brązowo-biały*

wyłącznik klapy bagażnika - brązowo-niebieski*

+12 po włączeniu zapłonu - przewód czarny*

alarm jaki zamontowałem to Inferno z funkcją domykania szyb (sygnał 35sekund)

do tego są ładne piloty . Cały montaż zajął mi 5 godzin i zaoszczędzone 300 zł bo tyle taka przyjemność kosztuje u elektryka . W razie jakiś niejasności prozę pytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam już hasło podaj mi maila to wyśle. domykanie działa bez problemowo jak i cały sterownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również mam z tym problem neni sporo masz tego wysyłania jak bedzie ci sie chciało to [email protected] :thankyou2:

albo ktoś kto ją już ma od neniego niech prześle..z góry wielkie dzięki.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja zakupiłem na allegro od allegrowicza Firma_Darek sterownik z dwoma pilotami zrobiony pod dany model samochodu - nie jakiś uniwersalny ponieważ czytałem że można bardzo szybko spalić pompkę centralnego zwykłym sterownikiem- sprzedający daje pełny opis montażu, a montowałem to koło nóg kierowcy w słupku i wszystkie podłączenia się tam wykona takie jak: domykanie szyb, miganie kierunków, oczywiście zamykanie i otwieranie centralnego oraz samo uzbrojenie czyli sleep. u mnie to działa bez zarzutów. cena 150zł trochę drogo ale warto.

mam opis podłączenia ale plik jest chroniony hasłem i nie pamiętam hasła.

pozdrawiam neni :mysli:

i jak sie sprawuje jak z jakoscia scyzorykow? podrzuc jakies fotki pilota jak wyglada z drugiej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam scyzoryka, kupiłem sterownik i 2 piloty, wtedy nie miał takich pilotów z scyzorem, to co mam sprawuje się bez zarzutów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...