Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

telepanie samochodem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam problem z z dziwnym drganiem samochodu jest to denerwujące a nie wiem gdzie mam szukać problemu wiec napiszę tu na forum może ktoś doradzi. Mianowicie: na postoju przy zapalonym silniku czasami powstają dziwne drgania całego samochodu obroty silnika nie zmieniają się. Takie drganie nie trwają długo parę sekund i później ustaje. Druga przypadłość jest taka że podczas jazdy ok 140 km/h samochód też dostaje dziwnych drgań podobnych do przy nie wyważonych kołach dodam gazu lub ujmę to te drgania ustępują. Nie wiem od czego mam zacząć żeby usunąć problem.

Proszę o poradę.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Zacznij od zrobienia logów statycznych i dynamicznych i zamieść je w dziale diagnostyka. Powodów telepania może być co najmniej kilka

Opublikowano

Na odległość to wróżenie z fusów.

Jest mnóstwo wątków na ten temat, użyj szukajki :whistling:

Opublikowano
Witam.

Mam problem z z dziwnym drganiem samochodu jest to denerwujące a nie wiem gdzie mam szukać problemu wiec napiszę tu na forum może ktoś doradzi. Mianowicie: na postoju przy zapalonym silniku czasami powstają dziwne drgania całego samochodu obroty silnika nie zmieniają się. Takie drganie nie trwają długo parę sekund i później ustaje. Druga przypadłość jest taka że podczas jazdy ok 140 km/h samochód też dostaje dziwnych drgań podobnych do przy nie wyważonych kołach dodam gazu lub ujmę to te drgania ustępują. Nie wiem od czego mam zacząć żeby usunąć problem.

Proszę o poradę.

Pozdrawiam.

Kolego a co do drugiej przypadlosci to sprobuj jednak wywarzyc wszystkie kola lub obejzec kazde kolo po kolei. Moj kumpel tez tak mial i jezdzilismy autem w ta i nazat po kilka razy dziennie , zakladalem watek na forum tez o telepaniu auta podczas jazdy i wiele bylo odpowiedzi , ze to dwumass , cos w zawieszeniu , ze to kola krzywe itp.

Kumpel jedynie co powiedzial , ze kilka tygodni wczesniej wymienial opony i zalozyl uzywki i , ze wszystkie byly wywazane jednak po Mojej namowie pojechal do wulaknizatora i zalozyl inne kola i telepanie podczas jazdy ustalo. Widocznie , ktoras z opon byla trachnieta od wewnatrz i nie mozna bylo tego zobaczyc bez demontazu opony. Ale to jest tylko sugestia , ktora nie musi sie akurat sprawdzic w Twoim przypadku ale warta zastanowienia i sprawdzenia :wink:

Opublikowano

U mnie w zeszłym roku przy przekładce koleś źle wyważył wszystkie koła i też podczas jazdy ok 120-130km/h miałem drgania.

Opublikowano

Przyczyn może być kilka od kół, poprzez sprzęgło na Pompowtryskach kończąć. Zrób logi wyeliminujesz ewentualnie Pompki.

Opublikowano

moze kończy sie dwumasa,jak na wolnych obrotach tez tak sie dzieje

Opublikowano

u mnie telepanie dosyc odczuwalne w mojej byłej B6 wystepowalo tak jak u ciebie i jezdzilem z tym 3 lata( za 3 miechy bedzie 4) i autko sprzedalem za blok i jezdzi nadal ,ja sie tym nie przejmowalem ale u mnie podejrzewalem dwumas bo rowniez zaczelo sprzegło brac rowniez od jakiegos czasu przy gorze wiec pewnie nowy wlasciciel za niedługo wymienic bedzie musial sprzegło + dwumas

ale tak jak mowie nie robilem z tym nic ale zrog sobie logi i tak jak koledzy pisza przynajmniej wyeliminujesz pompki :) :)

drgania na kierownicy mialem rowniez ale od krzywych tarcz :) po wymianie nie bylo tematu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.