Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKH] A4 3,2 FSI Quattro USA by Trzastek - sprzedana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wprawdzie auto mam już długo ale postanowiłem wreszcie je zaprezentować:

Audi A4 B7 3,2 FSI QUATTRO o mocy 255KM wersja USA , S-Line zewnętrzny (USA: Executive Edition) od przebiegu 10 km w rodzinie.
-Rok produkcji 2007 sierpień (rok modelowy 2008) , pierwsza rejestracja czerwiec 2008
-Przebieg 78000 km
-Manualna 6 stopniowa skrzynia biegów
-Kolor:czarny brilliant
-alufelgi18" RS6 (fabryczne) lato, RS4 18" zima
-ABS,
-ASR,
-8 poduszek powietrznych,
-immobiliser,
-ESP
-el. szyby,
-el. Podgrzewane, samościemniające się lusterka zewnętrzne oraz lusterko samościemniające wsteczne z kompasem
-HomeLink
-klimatyzacja dwustrefowa(klimatronik)
-Radio Symphony III z modułem radia sat– dla pytających ☺ nie planuję zmiany na RNS-E
-Bose Sound System
-centralny zamek,
-wspomaganie kierownicy Servotronic,
-komputer,
-tempomat,
-podgrzewane fotele,
-kierownica multifunkcyjna 3 ramienna,
-przyciemnione szyby
-USB Audio interface
-bluetooth z podłączeniem telefonu w podłokietniku
-podlokietnik podswietlany
-szyberdach szklany
-bixenon skrętny AFS
-lampy przeciwmgielne
-światla do jazdy dziennej DRL
-skorzane fotele elektrycznie regulowane z pamięcią ustawień i podgrzewane (też nie zmieniam bo dla mnie wygodne)
-pakiet chrom
-podstopnica i nakładki pedałów RS4
-czujnik zmierzchu,deszczu
-czujnik ciśnienia w ogumieniu
-specyfikacja pojazdu na rynek USA (NAR)

Wszystko co powyżej było w standardzie. Mogłem o czymś zapomnieć ale widocznie nieistotne :naughty: Ja dodałem tylko:

LEDy do rejestracji oryginalne z modułem Kufatec
Zawieszenie zmienione z fabrycznego 1BA na Eibach Pro-Kit B12 z Bilsteinami

Plany: Nie mam planów – to co jest zainstalowane już mi odpowiada :decayed:

Setup zima (jeszcze na 1BA):

photowebzima.jpg

Setup lato (na obniżeniu Eibach Pro-Kit B12):

img0595web.jpg
img0593web.jpg
img0592web.jpg
img0594web.jpg
img0591web.jpg
img0586web.jpg
img0589webb.jpg

To chyba wszystko :whistling:

Edytowane przez Trzastek

Opublikowano

fajny american:thumbup1:

Opublikowano

ale fajna. Taki model kupię jako następny.:wink:

Zawias będziesz obniżał?

Przydałby się bardziej "sportowy" fotel w takim aucie

Opublikowano

łądnie wyposazona seria, teraz zmien ecu na wersje z europy

Opublikowano

Czym sie róźni ?

Opublikowano

Jak dla mnie bombowa furmana amerykancka :decayed: na przelocie fajnie go słychać 3.2 :naughty: gratki :hi:

Opublikowano
  • Autor
ale fajna. Taki model kupię jako następny.:wink:

Zawias będziesz obniżał?

Przydałby się bardziej "sportowy" fotel w takim aucie

Na zdjęciach "letnich" masz obniżone Eibachem Pro-Kitem B12 z Bilsteinami-siadło dokładnie 3,3 cm. Nie chce niżej na te nasze kochane polskie drogi bo to męka - nie jazda a ja najmłodszy też nie jestem :decayed: Pierwsze zdjęcie "zimowe" jest na 1BA.

Foteli nie zmieniam bo mi te odpowiadają a kubłów nie lubię. Środek niesportowy mi akurat odpowiada :grin:

Opublikowano

Ja jakbym miał auto z takim serduchem to bym body z eSy wrzucał :kox: ale jeśli Tobie tak się podoba to :good:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

noo pokaż zdjęcia tej kiery

Opublikowano
  • Autor

Szybki mod od siemiana . Wymieniłem sobie kierownicę:

8v4y.jpg

Opublikowano
łądnie wyposazona seria, teraz zmien ecu na wersje z europy

Co taka zmiana daje?

Opublikowano

Lepiej sie czujesz, goły....

Opublikowano

ładniutka wersja :) pozdr

Opublikowano

Na żywca auto naprawdę piękne, a i dźwięk nawet nawet ma smaczek (a seria) :thumbup1:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Nadszedł czas rozstać się z moim Audikiem. Przejechałem w osttnie 2 lata niecałe 4000km i głównie stoi w garażu więc niech ktoś się nim cieszy jeżdząc:-). Obecnie ma 83.000 km przebiegu. Wystawiam je na otomoto. Link do ogłoszenia

Edytowane przez Trzastek

Opublikowano

Ładne auto ...oby poszło w dobre ręce..

Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane - oby dobrze służyło nowemu właścicielowi. :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.