Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Concert plus wzmacniacz


Rekomendowane odpowiedzi

Kolego myślę, że tak, kup przejściówkę z wysokiego sygnału na Chinch, podepnik w kostce radia sygnał z tylnych głosników, pociągnij instalację do suba i będzie grało, jedynie kontrola głośności suba będzie do dostrojenia, kup dobry wzmacniacz z regulacją pasma. Np Orion.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę u mnie a mam Concert 2 DIN, to na półce sub jest łatwo odłączalny, tył gra jak grał a SUB osobno z innego wzmacniacza, chyba, że sygnał na nowy wzmacniacz weźmiesz z sygnału SUB,a ori ale instalację prądową i tak osobno pociągniesz do nowego wzmacniacza.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup przejściówkę z wysokiego sygnału na Chinch

Gdzie mozna taki wynalazek kupic? Tez bym chetnie wsadzil wzmak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście z Hi na Chinch moża kupić w każdym Media Markcie albo sklepie z radiami.

Pozdro [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2008, 12:04_________________________________________________Większość wzmacniaczy ma też wejścia po wysokim sygnale, kostka z kabelkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Witam koledzy ja podłącze się do wątku ponieważ mam problemik, a przeszukałem już wszystko na ten temat :wallbash:

Mam radyjko Concert CD u siebie w aucie i zakupiłem sobie ori wzmacniacz i subwoofer Bose i teraz jest problem z podłączeniem wzmacniacza ponieważ instalacja nie jest wyposażona w kable do podłączenia tego zestawiku. Jak poprowadzić kable od radia wiem i jest o tym dużo ale nigdzie nie mogę znaleźć jak poprowadzić kable od wzmacniacza. Niektórzy piszą tylko że ta kostka co wychodzi ze wzmacniacza ma wiele kabli i nikt tego jeszcze nie rozpracował. Wiem że ten system działa dobrze tylko jak jest cały ale ja chcę tylko tylne głośniki podłączyć pod wzmacniacz i suba, a z przodu będą napędzane z radia. Wzmacniacz to BOSE AMP ASSY 5630 :gwizdanie:

Oto wzmacniacz

http://images50.fotosik.pl/17/e7581cc92cfa3f6dmed.jpg

http://images35.fotosik.pl/17/53110cba3121b95dmed.jpg

http://images30.fotosik.pl/282/8a94288f379a6db6med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowy Concert ma wyjście fabryczne tylko na przednie głośniki. Należy z tylnego wyjscia radia tzw. Mini Iso wyprowadzić sygnał na wzmacniacz który zasili np. głośniki w tylnych drzwiach i/lub subwoofer. Mini Iso do zakupienia na allegro za śmieszne pieniądze. Ja swój wzmacniacz zmieściłem w schowku odpowiednio go modyfikując czyt. wycinając od tyłu :decayed: i podwieszając wzmacniacz przy "suficie "schowka, tak że jego funkcjonalność praktycznie nie ucierpiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio zawsze zdążysz wymienić jeżeli całość po modyfikacji na radiu fabrycznym cie nie zadowoli. Tu właśnie chodzi o to aby pozostawić radio fabryczne ze względów wizualno, podświetleniowo,użyteczno najlepiej komopnujących się z całością konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu właśnie chodzi o to aby pozostawić radio fabryczne ze względów wizualno, podświetleniowo,użyteczno najlepiej komopnujących się z całością konsoli.

Dokładnie!!

I właśnie dlatego nie piszcie o jakiś Alpinach w tym temacie, bo to trochę bez sensu... :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znalazłem kabelek do mojego suba ale mam dylemat czy wtyczki jakie są w tym kabelku od strony radia będą pasowały do concerta cd tzn. czy te kostki co widać to mini iso i podłączenie do radia będzie bez problemu.

Oto kabelek http://cgi.ebay.pl/Cavi-Bluetooth-PARROT-BOSE-AMP-Audi-MMI-A5-A6-A8-Q7-R8_W0QQitemZ120274976368QQcmdZViewItem?hash=item120274976368&_trkparms=72%3A1399%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...