Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

u nas bez tablicy nie ma szans... ale nie wiem czemu zdjecia sa strasznej jakości ;/

Opublikowano

za szybą wożę . Przepis mówi tak jeśli nie ma wyznaczonego miejsca , tablica rej ma być w widocznym miejscu

Opublikowano
za szybą wożę . Przepis mówi tak jeśli nie ma wyznaczonego miejsca , tablica rej ma być w widocznym miejscu
Już był o tym temat...za szybą nie możesz wozić w przepisach jest wyraźnie napisane że w miejscu do tego przeznaczonym gdzie w tym momencie jest to zderzak. Ogólnie auta prawie wszystkie maja miejsce na zderzaku i tak musi być zamocowana rejestracja, chyba że auto ma oryginalnie w papierach wykazane inne miejsce niż przedni zderzak...policja nie nabierze się na Twoje tłumaczenia że masz zderzak USA kiedy auto jest Europejczyk:wink:
Opublikowano

Czy przypadkiem kiery sline poliftowe z c6 nie byly zawsze lamane na dole?

Opublikowano

Mam grill rs6 nie mam zamontowanej podkładki bo kupiłem grill bez czyli nie mam miejsca na rejestracje :grin: Już oglądali policjanci z drogówki moje auto i mogę wozić za szyba :wink:

Opublikowano
  • Autor
Czy przypadkiem kiery sline poliftowe z c6 nie byly zawsze lamane na dole?

W c6 polift na pewno nie chyba ze w c7;)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Opublikowano

w C7 tez nie :wink:

Opublikowano

no ja mam u siebie lamana , fakt ze mam pelny s-line we + zew ale jest lamana i widzialem podobna w slinie tez tak miala....

Opublikowano
  • Autor

Pewnie dodatkowy pakiet masz;)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Opublikowano

Pewnie dodatkowe wyposazenie w takim razie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia słabej jakości ale są :) doszła tapicerka s-line full elektryce i pełne oświetlenie + szufladki pod fotelami + uchwyt na kubki w podłokietniku + dekory oklejone "carbon". Narazie brudno w aucie ale bedzie cieplej to się wezmę za czyszczenia środka.

h03t.jpg

p2wc.jpg

5t5o.jpg

hwur.jpg

Opublikowano

Następne auto zaczynasz męczyć rezaniem :thumbup: no i tak trzymać:D

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Opublikowano
  • Autor

Coś trzeba robić żeby miło się jeździło :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Opublikowano

weź zrób fote jak wyglada na tunelu z bliska tam gdzie są te chromowane paski od popielniczki i uchwytu na kubek :)

Opublikowano
  • Autor

OK jutro za jasnego zrobię ;)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Opublikowano

bo mnie męczy ten kolor :) tego tunelu :) a coś bym z nim zrobił a nie chce go malować :) na czarne piano bo to za***iście nie praktyczne :) ja to bym strzelił jeszcze ramkę od zegarów :)

aa i czemu masz takie listwy w drzwiach z obwódką chromowaną ?

ja mam normalne szczotokowane alu

Opublikowano
  • Autor

No tez miałem takie tylko ze musiałem wymienić pod panel na pamięć a pod tunelem i listwami jest ciemne drzewo :P a te wychodziły tylko z tymi ramkami ;)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

A ramka od zegarów pójdzie na czarno ;)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Opublikowano

kumam :)

Opublikowano
  • Autor

uvadu7yv.jpg

umuqarus.jpg

Przez taptalk słaba jakość jest jak cos to daj @ prześle Tobie zdjęcia w ori rozmiarze ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

to jest folia? jesli tak to niezle wyszlo:naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.