Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

Zderzaki wyląduja dopiero pewnie po lecie bo narazie brak czasu:wallbash: no i wtedy ramki klubowe zawitaja:hi:

---------- Post dopisany 27-06-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 17:18 ----------

Nowa dostawa lotki s-line + zaślepki sprysków, ale chyba ze starega zderzaka są takie same jak do rs6

er4s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przesiadka z 3.0 TDi na 2.0 TDi + roznica mas miedzy b7 a c6 to jak niebo a ziemia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No koniecznie obniżyć! Kurde już się nie mogę doczekać zderzaka rs6 na aucie! Jak nie będzie żadnych problemów to zaraz do mnie wpada:decayed:

Na a6 klubie wkładali i jest zabawa ze spryskami, i nagięciem końcówek zderzaka bo RS ma szersze błotniki, trzeba wywiercić otwory pod parctronica bo w RSie są po dwóch stronach grila, a nie na nim i przez to też trzeba podrezać belkę tę pod zderzakiem żeby wszystko upchnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa dostawa :decayed: W przyszłym tygodniu audi usiądzie niżej :banan:

6bt6.jpg

---------- Post dopisany 19-09-2013 at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany 31-07-2013 at 19:14 ----------

7utagepu.jpg

Audi troche niżej już siedzi :) pod koniec października powinno nabrać nowego wyglądu :)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacha na szybko dziś jak będzie czas to bede z nią kombinowal:) pasuje zderzak tylko koło blotnika lekko wystaje różnica z bliska do nie zauważenia ;) także śmiało można zakładać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadne wpadne ale we wtorek już wylatuje i znowu czasu nie ma :/ na koniec listopada moze sie uda :)

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:42 ----------

He do tej budy to troche mała ale za to komfort jazdy dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm końcówki tył do zmiany, grill byłby lepszy ori satyna (pasowałby do ramek koło szyb i relingów ) tablica porażka . Kup podkładkę na tablice nawet z polifta i zamontuj ją uczciwie . Tak to jeszcze brak mi ledów przód nawet nie od RS-a ale chociaż polift. Jak będą ledy i blacha normalnie to będzie mega osa a tak jest Gucio co lata tu i tam i na audi sra :wink:

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

PS. felgi nie pasują .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki bedą ale narazie brak czasu ;p tablica będzie wyżej ale nie zupełnie bo mam dziurę od radaru którego nie ma nigdzie :/ hmmm ledy w planach są tylko narazie troche w środku trzeba zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...