Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

za szybą wożę . Przepis mówi tak jeśli nie ma wyznaczonego miejsca , tablica rej ma być w widocznym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za szybą wożę . Przepis mówi tak jeśli nie ma wyznaczonego miejsca , tablica rej ma być w widocznym miejscu
Już był o tym temat...za szybą nie możesz wozić w przepisach jest wyraźnie napisane że w miejscu do tego przeznaczonym gdzie w tym momencie jest to zderzak. Ogólnie auta prawie wszystkie maja miejsce na zderzaku i tak musi być zamocowana rejestracja, chyba że auto ma oryginalnie w papierach wykazane inne miejsce niż przedni zderzak...policja nie nabierze się na Twoje tłumaczenia że masz zderzak USA kiedy auto jest Europejczyk:wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam grill rs6 nie mam zamontowanej podkładki bo kupiłem grill bez czyli nie mam miejsca na rejestracje :grin: Już oglądali policjanci z drogówki moje auto i mogę wozić za szyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem kiery sline poliftowe z c6 nie byly zawsze lamane na dole?

W c6 polift na pewno nie chyba ze w c7;)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam u siebie lamana , fakt ze mam pelny s-line we + zew ale jest lamana i widzialem podobna w slinie tez tak miala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia słabej jakości ale są :) doszła tapicerka s-line full elektryce i pełne oświetlenie + szufladki pod fotelami + uchwyt na kubki w podłokietniku + dekory oklejone "carbon". Narazie brudno w aucie ale bedzie cieplej to się wezmę za czyszczenia środka.

h03t.jpg

p2wc.jpg

5t5o.jpg

hwur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź zrób fote jak wyglada na tunelu z bliska tam gdzie są te chromowane paski od popielniczki i uchwytu na kubek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie męczy ten kolor :) tego tunelu :) a coś bym z nim zrobił a nie chce go malować :) na czarne piano bo to za***iście nie praktyczne :) ja to bym strzelił jeszcze ramkę od zegarów :)

aa i czemu masz takie listwy w drzwiach z obwódką chromowaną ?

ja mam normalne szczotokowane alu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tez miałem takie tylko ze musiałem wymienić pod panel na pamięć a pod tunelem i listwami jest ciemne drzewo :P a te wychodziły tylko z tymi ramkami ;)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

A ramka od zegarów pójdzie na czarno ;)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uvadu7yv.jpg

umuqarus.jpg

Przez taptalk słaba jakość jest jak cos to daj @ prześle Tobie zdjęcia w ori rozmiarze ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...