Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM


marcintuchola

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki akjam? koledzy mam pytanie. Dostaje głupich myśli żeby sprzedać audi dlatego trzeba cos zmienić. Jake lampy założyć na przód z ciemnym środkiem czy srebrnym? Niestety nie rs6 tylko polif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody ma ciemny środek a ja mam standardowe . zobacz co ci lepiej pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, Ty żyjesz? :decayed: wczoraj jechałem przez Tucholę i widziałem Twoją jak jechała A6tką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to ja jeżdzę częściej sprinterem niż audi... Ale trzeba była zatrzymać Marceline to bym podjechał na mini spota :) a audi pewnie we wrześniu pójdzie na sprzedaż jak znajdę jakieś A5

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2014 at 12:51 ----------

Parę nowych fotek bo jeszcznie nie było na letnich kapciach z nowymi zderzakami :)

74d855.jpg

12ea0b.jpg

b78776.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeszcznie nie wiem czy sprzedam bo żal mi jest, audi mi sie podoba tylko ponad rok już mam je:p

Wysłane z mmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi często widziane po CTU i przez przypadek znalazłem na forum.... jaki ten świat mały... nie ma co furka konkretna :naughty:

trzeba się kiedyś spiknąć wtedy na pogawędkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa przedtem poruszałem sie VW

może kojarzysz passat b4 vr6 srebrny, golf 3 20 jahre srebrny, golf 3 colour concept variant czarny

co do spota pewnie jakby się udało to nawet paru ziomków może by mi sięudało zgadać w jakiś sensowny termin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba sie zgadac ;)

Audi na sprzedaż cena 36tys. aktualny przebieg 288tys. Ostatnio mała stłuczka była na parkingu dodaje fotkę 72c0f8367d3442021e1ccb7ff70269d6.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez marcintuchola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...