Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana plecionki czy całości


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam małe pytanie otóż wmoim 1.9 tdi 90km plecionka cała sie porwała tzn te druciki w okół tej rurki i teraz pytanie czy wymieniać tylko plecionke czy zaraz tez wyciąć kata???? Auto ma juz 380 tys km i od jakiegoś pół roku (tak samo jak padła plecionka mniej wiecej ) gdy np mam 2 tys obrotów i depne gaz dokonca silnik przyspiesza ale buczy to tak jak bym miał 40 km/h wrzucił 4 bieg i gaz do oporu dopiero gdy osiągnie 2.5 tys obrotów juz chodzi ciszej natomiast gdy przyspieszam powoli nic nie buczy i niewiem czy to wina tej porwanej plecionki czy moze tez kata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja plecionka wyglądała tak:

16042013451.jpg

strasznie buczało od 90km/h w góre i drżalo na wolnych obtotach. Teraz cisza i spokój. Przy okazji masz dobrą okazje do wycięcia kata. Poczujesz różnice na pewno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie czyli przy okazji wymiany plecionki wywalić kata? pytam bo na internecie są podzielone opinie na ten temat ale w sumie jak mam juz prawie 400tyskm to chyba ten kat zadnej dobrej rzeczy nie robi hehehe a wy co wstawialiscie tłumnik czy rurke w jego miejsce????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadnych strumienic do diesla, bylo o tym setki razy, po prostu rura zamiast kata i do widzenia.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale co potem z check engine?

a czemu miał by sie zaświecić ??

no własnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie można w puszce od kata wyciąć dziury i go wybić?i zaspawać potem dziurę?po co jakieś strumienice,z tym do samolotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie można w puszce od kata wyciąć dziury i go wybić?i zaspawać potem dziurę?po co jakieś strumienice,z tym do samolotu

zeby kata wybic, nie musisz robić dziury i potem jej spawac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa tylko jeżdzę tak rok i nic mi się nie dzieje,może w benzynie to tak ale nie w TDI ja wycinałem bo nie chciało mi się wyjmować tłumika,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...