Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.6] Moje A4 1996r. Założone Angel Eyes... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie zdjecia marne w porównaniu do tego jak jest na żywo :afro:

Opublikowano

A ja w tym widze logike i pomimo tego ze nie jestem fanem angel eysow i lexusow to musze przyznac ze mi sie podoba to autko. Zastanawiales sie moze nad pomalowaniem dokladek, przyciemnieniu szyb i np zlikwidowaniu chromowanej ramki z grilla, badz zmiany jej koloru na czarny tak jak np tu? :rolleyes:

http://audizine.com/forum/showthread.php?t=103669

Opublikowano

... i teraz dużo lepiej :afro:

Opublikowano

Bardzo ciekawie to wszystko wygląda byle byś nie przesadził i nie zrobił z auta wiochy :a4fan::grin:

Opublikowano

Rzadki i ladny kolorek. Przod po lifcie i bedzie cymus. Ciekawy jestem jak by wygladal w takim kolorze ze zderzaczkiem S4... :evil:

Opublikowano

w takim kolorze ze zderzaczkiem S4... :evil:

pewnie bardzo ładnie, zresztą zderzakowi od S4 w każdym kolorku jest "do twarzy" :quattro:

Opublikowano

Nie słuchaj biadolenia,że tylko do BMW. To tak samo jakby powiedzieć,że spódnica mini jest zarezerwowana tylko dla pań ze wschodu :tongue:. Poza tym MAM BMW I STOJE Tu :grin:- o zgrozo jak ja ich kocham :tongue:

Jak dla mnie ringi bomba. :cool:

Opublikowano

ykk, myślę, ale wszystko wiąże się z kosztami...

Dzięki za opinie! :wink::a4fan:

Opublikowano

son_czwa, lans kosztuje.. :grin::rolleyes:

Opublikowano

Dokładnie... :grin::a4fan:

Opublikowano

Jak dla mnie to całkiem ładnie...

Opublikowano

bardzo ładnie wygląda, ale ja wole FK niż SONAR

Opublikowano

jakie masz odczucia co to Twojego koloru ? jakis czas temu bylem o wlos od kupna audiczki w tej barwy. Poczatkowo myslalem ze auto super tylko ten kolor mi sie nie widzial... gdy sie furze przyjrzalem wyszlo na to ze kolor to byl jego najwiekszy atut, a samochodu nie kupilem bo silnik byl podejrzanie ociapany w oleju ...

Opublikowano

Jak dla mnie kolorek super, wyróżniający się z tłumu... a ze strony technicznej też wszystko ok! :wink::a4fan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ladna moim zdaniem :cool: a te fele to najlepsze jakie moga byc prostota elegancja i nasze dziurawe drogi nie robia na nich wielkiego wrazenia

Opublikowano

No co do felg to miałem farta bo na takich ją kupiłem od handlarza, a przeważnie oni felgi zastępują stalówkami, ale widocznie jeszcze nie zdążył... :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.