Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie kino domowe - prosze o pomoc :)))


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie wykańczam mieszkanie no i swoja robote kończy elektryk , w miejscu gdzie bedzie tv i ogolnie salonik multimedialny zaplanowalem sobie zestaw kina domowego , ogolnie wiem ze moze byc zestaw 3+1 lub 5+1. Zaplanowalem ten drugi no i ogolnie kable sa juz wyprowadzone , teraz tylko pytanie na jakiej wysokosci maja sie konczyc te kable- zalezy to od rodzaju glosnikow. No i ogolnie musze teraz juz sie na cos zdecydowac . I tutaj pytanie do Was jako ze ja sie na tym wogole nie znam. Nie chce zestawu za 10 czy 20 kola bo az takim melomanem nie jestem, ogolnie nie delektuje sie muza itp. Nie chce tez jednak gowna za 300 zl ktore posluzy mi pol roku. Co mozecie doradzic , kase jaka chce na to przeznaczyc to nie wiem 3-4 kola? Sam nie wiem czy to duzo czy malo. Jesli da rade kupic ok zestawik za 2 kola to jeszcze lepiej , jednak wole dolozyc jak ma byc solidniejszy , jednak powtarzam jakims "smakoszem" nie jestem:) z gory dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 lata temu kupowałem sprzęt to wydałem coś koło 2k. Na klockach co prawda Pioneer'a brałem ale ty możesz inne (Onkyo, Denon, Sony) :wink:

Pioneer VSX-420 + Pioneer DV-420 + Pioneer S-ES3BT (albo podobne, mam 5,0 nie 5.1 na pewno)

Gra przyzwoicie, filmy też przez to idą. Przetrwało już fazę kręcącego wszystkim czym się da juniora... więc sprawdziło mi się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o jakiegoś mądrego amplika to ja polecam

Denon AVR-2113

lub

Denon AVR-1912

i nic innego. Co do samych kolumn to z pozostałego budżetu będzie Ciężko znaleźć komplet. Ja bym kupił dobre fronty a resztę później kompletować. Polecam Ci kolumny firmy Roth najlepiej model Oli 40.

Oczywiście też zależy do czego to chcesz bo jak tylko kino domowe to nie potrzebne są takie mocne fronty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz Yamahe co prawda dość leciwy i niski model RX-V350 generalnie jestem zadowolony, ale na chwile obecną z chęcią zmieniłbym na Denona. Prawda jest taka, że to nie jest już ta jakość Yamahy co kiedyś. No chyba, że jakiś wysoki model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...