Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9AJM] Nasz nowy Granacik - A4 Avant


marinero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!

Idąc za waszą radą pstryknąłem kilka fotek naszego (mojego i żonci) autka, którym się wozimy od kilku dni. Jeśli chodzi o szczegóły to autko przyciągnięte jest z Niemiec - 170 000 km przebiegu i bezwypadkowa historia. Jutro powinniśmy pojawić się na polskich blachach. Pięknie zmatowiony lakier przez myjnię i nic nie picowane do sprzedaży - auto wygląda jak na swoje lata i na ten przebieg - a to rzeklbym cieszy!!

Wyposażenie:

- xenon

- światła przeciwmgielne

- elektryczne i podgrzewane lusterka

- elektryczne i podgrzewane skórzane fotele (kubełki)

- 4 x airbag

- ASR

- ABS

- 4 elektryczne szyby

- kierownica skórzana trójramienna nowy typ

- wspomaganie kierownicy

- termometr zewnętrzny

- central z pilotem i domykanie szyb

- relingi dachowe

- roleta w bagażniku

- radio concert + system BOSE (4+2+sub w bagażniku)

Poniżej kilka fotek - prosimy o komentarze!!

Pozdrawiam osobę o nicku lukas23. Mamy nadzieję, że teraz wiecej osób przyzna się do dzielenia auta z żoną!!

Dsc01230.jpg Dsc01231.jpg Dsc01232.jpg

Dsc01233.jpg Dsc01237.jpg Dsc01250.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym zlego, ze sie dzieli autko z kochana osoba, chociaz mnie to denerwuje jak ktos zmienia mi np pozycje siedzenia czy lusterka, no ale coz milosc to milosc, pozdrawiam :)

P.S. Autko faktycznie bomba, mi sie tam bardzo podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne, no i BOSE system :twisted:

Ja na szczęscie dzielić się z żoną autem nie muszę, ale jak gdzieś w weekend/popołudnie chce wyskoczyć, to chętnie jej daję A4-kę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście czegoś chromowanego tam brakuje na burcie auta. Auto posiada jeszcze srebrne magiczne pudełko przy silniku - chipa. Podejrzewam że moc jest podniesiona do około 140 KM. Prośba do wszystkich - jeśli ktoś spotkał się z autami chiepowanymi w Niemczech i ma jakieś informacje na temat chipa na którym jest oznaczenie DP4 (jedyne) to proszę o info!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownik wytarty jak na 170 000 kilometrów i 7 lat. Poza tym może Poprzedniego własciciela przerastała moc i kurczowo trzymał sie kierownika!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto było sprawdzane przez mojego znajomego w seriwsie w audi w Niemczech - przebieg jest na 100% oryginalny i potwierdzony przeglądami - jedno jest pewne, poprzedni właściciel nie dbał o wnętrze ale to się nadrobi :lol:. Przy przeróbkach nie będzie mi teraz żal wnętrza :twisted: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny ale fotel wytarty masakrycznie chyba jakiś grubszy jegomość musiał sie wozić - skórke tak wycharmać to naprawde cza grubasa w jeansowej kurtce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obszycie kierownicy to nie jest duży wydatek, gorzej z fotelem... Faktycznie ktoś mocno poszarpał...

Poszukaj jakiegoś tapicera, najlepiej takiego który zajmuje się tapicerką samochodową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie fotel jest tak wytarty od czestego wsiadania i wysiadania, co moze sugerowac, ze auto jezdzilo glownie po miescie. to samo mozna powiedziec o kierze, moze ktos mocno opieral sie o nia przy wsiadaniu i wysiadaniu z z wozu :P u mnie fotel byl tak samo wytarty (z tym, ze ja mialem welur) i dosc czesto ocieralem sie o to miejsce przy wsiadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka tylko wytarte w środku jak by miało jeszcze raz tyle przebiegu conajmniej no ale skoro twierdzisz że przebieg oryginał to nie wiem co za wieprz tym jeżdził :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna fajna ale przebieg mocno podejrzany bo i kiera i siedzenia zbytnio zniszczone :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...