Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] 2.0 TFSI chip i układ wydechowy MILLTEK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Świeży nabytek, kupiony w kraju. Troszkę golas. Quattro jest, po chipie jest koło 240-250 koni w planie jest hamownia, układ wydechowy milltek więc dźwięk jest bardzo przyjemny :)

8901306820_c4118fa926_z.jpg

8903937767_2c75e614d6.jpg

8903942479_9a78a1cc43.jpg

8903946965_3e82c96e96.jpg

8904570920_32d79ef90e.jpg

8903933069_2b336fac45.jpg

0:35

12794595573_33603e17c7_o.jpg

12795047054_86742ac8d0_o.jpg

Opublikowano

słuszny silnik i naped, powodzenia w modzeniu :hi:

Opublikowano

Genialna!!!

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Miło że Ci się "widzi" :)),Dzięki:))

Opublikowano

Quattro! ;) i całe szczęscie że nie czarna ;) jak 80% na tym forum... powodzenia w modach i zarzuć jakimś filmikiem jaki dźwięk wydobywa się z tego milteka :)

Opublikowano
  • Autor

Ależ proszę bardzo :) 0:35

Opublikowano

Bardzo ładna, sprawdź jedna ten program.

Wiesz gdzie był robiony ?

Opublikowano
  • Autor

Niestety nie wiem, gość od którego ją kupiłem dostał już po chipie. Zrobił nią tylko 3k bo w garażu jeszcze była nowsza od DTM :) Myślę żeby podjechać na hamownię do best performance w Częstochowie oni się w tym specjalizują to może bym się jakichś konkretów dowiedział. Może już ktoś miał styczność? BEST Performance - www.bestperformance.pl

Opublikowano

fajna, czesto latam przez Dzialoszyn :)

Opublikowano
  • Autor

O widzisz może się kiedyś zobaczymy heh :)

Chyba będę musiał wymieniać tarcze hamulcowe, możecie coś polecić?

Opublikowano

Zaraz rozpeta tu się burza! Milion podpowiedzi itp. Ja mam teraz tarcze brembo i klocki textar. Jeszcze nikomu w pupę nie wjechałem więc zestaw się sprawdza. :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

No myślę też brembo :) to już nie byle co. Nie wiesz jakie są mniej więcej koszta takich tarcz?

Opublikowano
No myślę też brembo :) to już nie byle co. Nie wiesz jakie są mniej więcej koszta takich tarcz?

Kwestia jaki masz rozmiar.

Ty zdaje się będziesz miał jakieś większe niż standard.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Kwestia gustu :) Gdzieś widziałem, że z tego silnika wytargano ponad 300 koni to jest możliwe?

Jeszcze fota z aukcji

8940508580_aaa8e81ac6_o.jpg

Opublikowano

Z pewnością można to zrobić. Nie wiem czy samym programem bo suma summarum z pewnością odbiloby się to na trwałości jednostki napędowej. Atakować taką moc można jak najbardziej ale wiąże się to z dodatkowymi modyfikacjami. Nie tylko softu a także mechanicznymi. Takie moje zdanie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się, samym softem jest opcja chyba 260 koni :) Czyli wyżej to już troszkę grubsze sprawy.

Opublikowano

jak ze spalaniem?:)

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie Ci nie powiem, bo musiałbym założyć tą manetkę ze sterowaniem kompa ale nie wiem czy tego chcę haha :) Na trasie jak się nie spieszy 6 bieg i jakieś 120-130km/h to 7l troszkę szybciej i 8l. Tak ją najczęściej użytkuję czyli po małym miasteczku praktycznie zapalam, gaszę i w miarę ekonomicznie to gdzieś koło 10l, wiadomo że przy wciskaniu to kilka litrów więcej ;) Może i zrobię tą manetkę to będę wiedział co komputer mówi :) A u Ciebie jak to wygląda?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.