Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 1.9 TDI 130KM 2002 S-Line AVF Jaki rozmiar badź nr czesci łożysko przód?


storm2106

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Otóż mam problem, nie wiem czy wymienić samo łożysko czy razem z piastą. Chciałbym zostawic piaste ori. I tu zaczynaja sie schody przegladnełem różne posty na forum i w sumie nie uzyskałem wystarczających informacji na temat jaki ma być rozmiar łożyska i jaka firma i gdzie najlepiej zamowic (jakies linki). Wiem że trzeba je wcisnac prasa tyle wyczytalem. Jest to pierwsze moje Audi wiec prosze o wyrozumialosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup skf'a na przód jest w komplecie razem z piastą, wymiana szybko idzie, po co kombinować i bawić się w wyciskarki a dużo nie zaoszczędzisz... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u mechaniora I powiedział że ostatnią głupotą jest wymiana samego łożyska w Audi A4 B6. Łożysko oryginalnie lub zamiennik jest sprzedawane tylko z przystawką piasty. Można zmierzyć i kupić łożysko które bedzie pasowało, ale trzeba przetoczyć ta przystawke piasty a potem zabezpieczyc przed wyśliźnieciem jej choć takie majsterkowanie nie gwarantuje że za jakiś czas nie wyladujesz w rowie w najlepszym przypadku. Więc kupiłem łożysko RUVILLE z piasta i jeżdze spokojnie. Dzieki za porady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...