Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kolejne poTURBOWANE 1,8 ale tym razem w quattro


GRYFI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem dłużej żyć bez C5 i wczoraj w nocy wróciłem do domu czymś takim.

A6 C5 1,8T Q AWT 150 koników +"podtlenek" BRC

Rocznik 2001 (brakło jej 4 miesiące do liftu)

Z wypasiku to nie ma szału ale tragedii tez nie.

Poza takimi standardami jak wspoma, abs, centralnym, klimatronikiem czy 4 air-bagi są:

Ksenie ze spryskami

FIS

Tempomat

Kubełki w ciekawej tapicerce

Pełen pakiet oświetlenia wnętrza

Radyjko concert + głośniczki z oryginalnym wooferem

Felga 16" (będzie idealna na zimówki)

Dokładany niedziałający parktronic

Elektryka foteli g/d +regulacja lędźwi

Zdjęcia jeszcze z ogłoszenia:

c2821224217.jpg

c2821224227.jpg

c2821224224.jpg

Jak coś w niej pobroję to będą moje.

Na razie pakiet startowy trzeba zrobić - rozrząd, sprzęgło, hampelki.

W przyszłości będą dokładki w kolorze, wydeszek, kółka i t d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli czasy kryzysu zażegnane :decayed: ale Ty te furmanki szybko zmieniasz :kox:

nie zmieniłem... dokupiłem :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli czasy kryzysu zażegnane :decayed: ale Ty te furmanki szybko zmieniasz :kox:

nie zmieniłem... dokupiłem :whistling:

a to przepraszam :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli czasy kryzysu zażegnane :decayed: ale Ty te furmanki szybko zmieniasz :kox:

nie zmieniłem... dokupiłem :whistling:

a to przepraszam :hi::decayed:

ale ja się nie gniewam :grin:. Faktem jest, że często zmieniam auta i to z reguły w momencie, w którym wszystko w nich porobię :facepalm:. Teraz znowu muszę się brać za rozrząd a to już będzie 3 w przeciągu roku. Nie wiem skąd we mnie potrzeba ciągłych zmian auta bo jest to niewygodne i męczące. Za to cieszą się ci co ode mnie te auta kupują. To chyba jakaś choroba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli czasy kryzysu zażegnane :decayed: ale Ty te furmanki szybko zmieniasz :kox:

nie zmieniłem... dokupiłem :whistling:

a to przepraszam :hi::decayed:

ale ja się nie gniewam :grin:. Faktem jest, że często zmieniam auta i to z reguły w momencie, w którym wszystko w nich porobię :facepalm:. Teraz znowu muszę się brać za rozrząd a to już będzie 3 w przeciągu roku. Nie wiem skąd we mnie potrzeba ciągłych zmian auta bo jest to niewygodne i męczące. Za to cieszą się ci co ode mnie te auta kupują. To chyba jakaś choroba...

Gratulacje zakupu - w twojej A6 to i duzo miejsca jest z tylu dla rodziny jak i auto jest dosc ekonomiczne z tym "podtlenkiem" BRC :) - w sam raz na ciezkie czasy...

Kolor bardzo praktyczny i naped na cztery lapy jest.

Dokladnie tak jak mowisz ze inni ciesza sie z zakupu auta od Ciebie... cos w tym jest... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo mi się wydaje albo kolor pod listwą na drzwiach jest inny niż reszta ? albo takie foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mierzyłem czujnikiem i jest ok ale w słoneczny dzień widać różnicę odcieni. Może polerka pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i chyba nadkole :whistling: ale mniejsza o to

powiedz jak kształtuje się spalanie, chcę porównać B6 1.8T multi ośka vs C5 1.8Tq manual oczywiście mam na myśli LPG :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało km przejechałem ale wygląda na to, że na trasie zmieściłem się w 8 l LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało km przejechałem ale wygląda na to, że na trasie zmieściłem się w 8 l LPG

łoj to chyba zrobiłeś 50km :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 tony w Q i 8/100? Szkoda silnika :decayed:

Ja jakoś nie mogę (nie chcę) poniżej 10 zejść w lżejszej a4.

Kolor co najmniej fajny, zakrawa o jeden z lepszych:wink:

Bezawaryjności:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 tony w Q i 8/100? Szkoda silnika :decayed:

Ja jakoś nie mogę (nie chcę) poniżej 10 zejść w lżejszej a4.

Kolor co najmniej fajny, zakrawa o jeden z lepszych:wink:

Bezawaryjności:hi:

Dzięki. Trasę jechałem spokojnie do 100km/h drogami krajowymi bez autostrad. FIS pokazał 6,9 :banan:ale po zatankowaniu gazu wyszło około 8l. Teraz latam trasy 3 km i już jest na FISIe 9l średniego więc w mieście będzie pewnie koło 13l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię na 40 litrach 300 km..czy to trasa czy miasto :wink:

Aczkolwiek jak ciągnąłem swoją z IT to spalanie benzynki na trasie 7 L przy prędkości 120 km/h. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oliwka wymieniona, tarczki przetoczone, rozrząd w trakcie i ... brakło czasu. Jestem na weekend bez auta :kwasny:

IMAG0333.jpg

IMAG0335.jpg

IMAG0338.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet startowy musi być. :facepalm: Nikt poza mną nie sprzedaje auta z wymienionym świeżo rozrządem :polew:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

a dodatkowo mam pecha bo musze wymienić tez paski klinowe i oba napinacze pasków klinowych co podniosło wartość części dwukrotnie :kwasny:do tego jeszcze sprzęgło w q też nie wychodzi tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet startowy musi być. :facepalm: Nikt poza mną nie sprzedaje auta z wymienionym świeżo rozrządem :polew:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ----------

a dodatkowo mam pecha bo musze wymienić tez paki klinowe i oba napinacze pasków klinowych co podniosło wartość części dwukrotnie :kwasny:do tego jeszcze sprzęgło w q też nie wychodzi tanio.

Kompletne sprzęgło max 500 zł, jak tak narzekasz to zostań dłużej przy jednym aucie :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...