Skocz do zawartości
IGNOROWANY

///nur ODI /// S-LINE AVF AVANT


Dave.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem przedstawić wam mój świeżo sprowadzony nabytek. ( zdjęcia na szybko robione kamieniem, niebawem wrzucę lepsze )

Przy kupnie zależało mi na wyposażeniu i nie koniecznie miało to być s-line, ale takie się trafiło, trochę więcej kosztowało niż miałem zamiar wydać:banan:

Auto sam targałem od dojczów, 800km przy prędkościach na autostradzie 150-180km/h komp pokazał średnią 6.3/l

AUDI A4 B6 1.9TDI AVF 03r. S-LINE

póki co za dużo przy niej nie będę majstrować bo prawie wszystko jest :oczko:

Jest to pierwsze audi w mojej stajni, więc jeszcze jej dobrze nie okiełznałem :naughty:

Póki co, mogę stwierdzić, że prócz standardu posiada:

xenony samopoziomujące

system BOSE

parktronic tył

pełna skóra

ciemna podsufitka

kolorowy FIS

grzane pupy

szyberdach

pełne oświetlenie wew./ nogi drzwi etc.

fabryka lekko szybki ściemniła

koła 18" 235/40

Każda S-LINE ma twarde zawieszenie ? ( to ori od S4? ) Póki co nic nie stuka. Auto na oryginalnych felgach, więc myślę, że tak szybko zawiecha nie dostanie po tyłku ?

ILE W PL JEST WARTA TA AUDI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach prezentuje się bardzo ładnie :decayed:

:polew: ZDJĘCIA chyba nie na to forum poszly - pokaz co ma to Ci pogratulujemy... albo nie..... :wink::grin:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Teraz lepiej :wink: z zewnątrz całkiem całkiem - szerokości i bezawaryjności :hi: BTW - zastanawiam się kiedy ja wreszcie znajdę chwile na zrobienie sobie wątku o swoim... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka i na fajnym wypasie :wink: życzę bezawaryjności. Tylko, że do pełni szczęścia dołożyłbym S-Line zewnętrzny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz we wlepce jaki masz kod zawieszenia

1BV czy moze 1BE

ogolnie bardzo ladne autko

powodzenia w modach

szerokosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna furka ale nie mów że nic nie ma do modzenia bo zawsze się coś znajdzie:naughty: sam zobaczysz jak dłużej tu posiedzisz:grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajna , nie ma to jak niewytłuczona sztuka z DE :decayed:, jaki nalot?

Weź ogarnij zdjęcia i wrzuć jak wygląda środek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za moją w zeszłym roku dawałem 33K:whistling: ale nie żałuję bo nic nie robiłem przy niej od tamtej pory tylko rzeczy eksploatacyjne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za moją w zeszłym roku dawałem 33K:whistling: ale nie żałuję bo nic nie robiłem przy niej od tamtej pory tylko rzeczy eksploatacyjne:wink:

ja dokładnie rok temu tyle samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dobrą furkę niestety trzeba położyć konkretny chajc więc nie ma co zgredzić...sorki za OT:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za moją w zeszłym roku dawałem 33K:whistling: ale nie żałuję bo nic nie robiłem przy niej od tamtej pory tylko rzeczy eksploatacyjne:wink:

ja dokładnie rok temu tyle samo :decayed:

Sziet, to ja za swoją 5300€ dałem i nic przez półtora roku nie dokładam :naughty: No ale golasek edyszyn :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...